05.07.2023
SIA "ZAAO" pieaugušo neformālās izglītības programmas "Vide - šodien un rīt" apmācības dabas un tehnoloģiju parkā "URDA"

Uzņēmumu, dažādu iestāžu kolektīvu un interešu grupas aicināti izvēlēties SIA "ZAAO" pieaugušo neformālās izglītības programmas "Vide - šodien un rīt" apmācības dabas un tehnoloģiju parkā "URDA". 

 

Šo apmācību laikā interesentiem ir iespēja:

  • doties izpētes braucienā pa SIA “ZAAO” poligonu “Daibe”, 
  • uzzināt par atkritumu apsaimniekošanas procesiem no atkritumu savākšanas līdz iepakojuma šķirošanai, nodošanai pārstrādei vai apglabāšanai videi draudzīgā veidā.
  •  “uzkāpt” atkritumu kalnā ar 3D briļļu palīdzību, kas iegādātas projekta "Ieraugi patiesību un rīkojies!" (Nr.22-09-AL20-A019.2202-000009) ietvaros. 

Nodarbību ilgums parasti ir 1,5 – 2,5 stundas, atkarībā no izvēlētā apmācību moduļa. Visas izglītības programmas ir licencētas un ZAAO darbības reģiona (Balvu, Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Smiltenes, Valkas, Valmieras novadu un Krimuldas un Lēdurgas pagastu) iedzīvotājiem tās ir pieejamas bez maksas. 

 

Nodarbībām var pieteikties DTP URDA tīmekļa vietnē www.urda.lv sadaļā “Pieaugušajiem” https://www.urda.lv/pieaugusajiem, vai rakstot uz e-pastu: izglitiba@zaao.lv.

Vairāk informācijas par neformālās izglītības programmu meklē www.urda.lv vai sazinies ar kādu no DTP URDA darbiniekiem.

Par dalības maksu iedzīvotājiem ārpus SIA “ZAAO” darbības reģiona, lūgums sazināties individuāli ar DTP URDA.

 

Adrese:

Dabas un tehnoloģiju parks "URDA"  

"Stūri", Daibe, Stalbes pagasts, Cēsu novads, LV-4151

 


 


 


Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.