Valkas pilsētas autobuss

Valkas pilsētas autobusu saraksts

Cena 0,50 €, uz staciju 0,50 €

 

SIA “VTU Valmiera” informē, ka, sākot ar 2019. gada 23. decembri mainīti autobusa kursēšanas laiki. Saraksts apskatāms zemāk. 

 

Valkas AO 4:55   Valkas AO 7:15   Valkas AO 8:50   Valkas AO 10:50   Valkas AO 14:16   Valkas AO 16:20   Valkas AO 17:13   Valkas AO 20:15
Kultūras nams 4:57   Banka 7:16   Banka 8:51   Kultūras nams 10:52   Kultūras nams 14:18   Kultūras nams 16:22   Kultūras nams 17:14   Kultūras nams 20:17
Pamatskola 4:59   Stadions 7:17   Stadions 8:52   Pamatskola 10:54   Pamatskola 14:20   Pamatskola 16:24   Pamatskola 17:16   Pamatskola 20:19
Mikrorajons 5:00   Zemgales iela 7:19   Zemgales iela 8:54   Mikrorajons 10:55   Mikrorajons 14:21   Mikrorajons 16:25   Mikrorajons 17:18   Mikrorajons 20:20
Slimnīca 5:02   Raiņa iela 7:20   Raiņa iela 8:55   Slimnīca 10:57   Slimnīca 14:23   Slimnīca 16:27   Slimnīca 17:19   Slimnīca 20:22
Meža kapi 5:04   Blaumaņa iela 7:22   Blaumaņa iela 8:57   Meža kapi 10:59   Meža kapi 14:25   Meža kapi 16:29   Meža kapi 17:20   Meža kapi 20:24
Lauktehnika 5:06   Burtnieku iela 7:23   Burtnieku iela 8:58   Lauktehnika 11:01   Lauktehnika 14:27   Lauktehnika 16:31   Lauktehnika 17:22   Lauktehnika 20:27
Parka iela 5:09   Parka iela 7:24   Parka iela 8:59   Lauktehnika 11:04   Parka iela 14:30   Lauktehnika 16:33   Parka iela 17:25   Meža kapi 20:28
Burtnieku iela 5:10   Lauktehnika 7:28   Lauktehnika 9:03   Parka iela 11:06   Burtnieku iela 14:31   Meža kapi 16:34   Burtnieku iela 17:26   Slimnīca 20:30
Blaumaņa iela 5:12   Meža kapi 7:29   Meža kapi 9:04   Burtnieku iela 11:08   Blaumaņa iela 14:33   Slimnīca 16:36   Blaumaņa iela 17:28   Mikrorajons 20:32
Raiņa iela 5:14   Slimnīca 7:31   Slimnīca 9:06   Blaumaņa iela 11:10   Raiņa iela 14:35   Mikrorajons 16:37   Raiņa iela 17:30   Pamatskola 20:33
Zemgales iela 5:16   Mikrorajons 7:33   Mikrorajons 9:08   Raiņa iela 11:11   Zemgales iela 14:36   Pamatskola 16:39   Stadions 17:32   Kultūras nams 20:35
Lugažu stacija 5:21   Pamatskola 7:34   Pamatskola 9:09   Stadions 11:13   Lugažu stacija 14:41   Kultūras nams 16:41   Banka 17:34   Beverīnas iela 20:36
Lugažu stacija 5:28   Kultūras nams 7:35   Kultūras nams 9:10   Banka 11:13   Lugažu stacija 14:47   Beverīnas iela 16:42   Raiņa iela 17:35   Stadions 20:38
Zemgales iela 5:33   Beverīnas iela 7:36   Beverīnas iela 9:11   Raiņa iela 11:15   Zemgales iela 14:52   Raiņa iela 16:44   Valkas AO 17:37   Zemgales iela 20:40
Stadions 5:35   Raiņa iela 7:37   Raiņa iela 9:12   Valkas AO 11:17   Stadions 14:54   Valkas AO 16:45   Valkas AO 17:38   Lugažu stacija 20:45
Banka 5:37   Valkas AO 7:38   Valkas AO 9:13   Izpildes dienas 1234567   Banka 14:56   Valkas AO 16:52   Kultūras nams 17:39   Lugažu stacija 20:50
Raiņa iela 5:39   Izpildes dienas +12345   Izpildes dienas 1234567         Raiņa iela 14:57   Banka 16:53   Pamatskola 17:41   Zemgales iela 20:54
Valkas AO 5:40               Valkas AO 13:15   Valkas AO 14:59   Stadions 16:54   Mikrorajons 17:43   Raiņa iela 20:56
Izpildes dienas +1   Valkas AO 7:45         Banka 13:17   Izpildes dienas 12345   Zemgales iela 16:56   Slimnīca 17:44   Blaumaņa iela 20:57
      Kultūras nams 7:47   Valkas AO 9:50   Stadions 13:18         Raiņa iela 16:57   Meža kapi 17:45   Burtnieku iela 20:58
Valkas AO 6:50   Pamatskola 7:48   Kultūras nams 9:52   Zemgales iela 13:20   Valkas AO 16:17   Blaumaņa iela 16:59   Lauktehnika 17:47   Parka iela 20:59
Kultūras nams 6:52   Mikrorajons 7:49   Pamatskola 9:54   Lugažu stacija 13:25   Kultūras nams 16:19   Burtnieku iela 17:00   Lauktehnika 17:50   Lauktehnika 21:01
Pamatskola 6:53   Slimnīca 7:51   Mikrorajons 9:55   Lugažu stacija 13:28   Pamatskola 16:21   Parka iela 17:01   Meža kapi 17:51   Meža kapi 21:02
Mikrorajons 6:54   Meža kapi 7:52   Slimnīca 9:57   Zemgales iela 13:32   Mikrorajons 16:22   Lauktehnika 17:05   Slimnīca 17:52   Slimnīca 21:03
Slimnīca 6:56   Lauktehnika 7:53   Meža kapi 9:59   Raiņa iela 13:34   Slimnīca 16:24   Meža kapi 17:06   Mikrorajons 17:53   Mikrorajons 21:04
Meža kapi 6:57   Lauktehnika 7:58   Lauktehnika 10:01   Blaumaņa iela 13:36   Meža kapi 16:26   Slimnīca 17:08   Pamatskola 17:54   Pamatskola 21:05
Lauktehnika 6:58   Meža kapi 7:59   Parka iela 10:04   Burtnieku iela 13:38   Lauktehnika 16:28   Mikrorajons 17:10   Kultūras nams 17:55   Kultūras nams 21:06
Lauktehnika 7:00   Slimnīca 8:01   Burtnieku iela 10:05   Parka iela 13:39   Parka iela 16:30   Pamatskola 17:11   Beverīnas iela 17:56   Beverīnas iela 21:07
Meža kapi 7:01   Mikrorajons 8:03   Blaumaņa iela 10:07   Lauktehnika 13:42   Burtnieku iela 16:31   Kultūras nams 17:12   Raiņa iela 17:57   Raiņa iela 21:08
Slimnīca 7:03   Pamatskola 8:04   Raiņa iela 10:09   Meža kapi 13:43   Blaumaņa iela 16:33   Beverīnas iela 17:13   Valkas AO 17:58   Valkas AO 21:10
Mikrorajons 7:05   Kultūras nams 8:05   Stadions 10:11   Slimnīca 13:45   Raiņa iela 16:35   Raiņa iela 17:14   Izpildes dienas 67   Izpildes dienas 1234567
Pamatskola 7:06   Beverīnas iela 8:06   Banka 10:13   Mikrorajons 13:46   Zemgales iela 16:37   Valkas AO 17:15            
Kultūras nams 7:07   Raiņa iela 8:07   Raiņa iela 10:14   Pamatskola 13:47   Lugažu stacija 16:42   Izpildes dienas +12345   Valkas AO 17:20      
Beverīnas iela 7:08   Valkas AO 8:08   Valkas AO 10:16   Kultūras nams 13:49   Lugažu stacija 16:48         Banka 17:21      
Raiņa iela 7:09   Izpildes dienas +12345   Valkas AO 10:17   Beverīnas iela 13:50   Zemgales iela 16:53         Stadions 17:22      
Valkas AO 7:10         Kultūras nams 10:18   Raiņa iela 13:51   Stadions 16:55         Zemgales iela 17:24      
Izpildes dienas +12345         Pamatskola 10:20   Valkas AO 13:53   Banka 16:57         Raiņa iela 17:25      
            Mikrorajons 10:22   Izpildes dienas 1234567   Raiņa iela 16:58         Blaumaņa iela 17:27      
            Slimnīca 10:23         Valkas AO 17:00         Burtnieku iela 17:28      
            Meža kapi 10:24         Izpildes dienas 67         Parka iela 17:29      
            Lauktehnika 10:26                     Lauktehnika 17:33      
            Lauktehnika 10:29                     Meža kapi 17:34      
            Meža kapi 10:30                     Slimnīca 17:36      
            Slimnīca 10:31                     Mikrorajons 17:38      
            Mikrorajons 10:32                     Pamatskola 17:39      
            Pamatskola 10:33                     Kultūras nams 17:40      
            Kultūras nams 10:34                     Beverīnas iela 17:41      
            Beverīnas iela 10:35                     Raiņa iela 17:42      
            Raiņa iela 10:36                     Valkas AO 17:43      
            Valkas AO 10:37                     Izpildes dienas +12345      
            Izpildes dienas 1234567