13.01.2016
Via Hanseatica konkurss

Jauns gads, jauns konkurss!

Vai Tu zini, kur sākas un kur beidzas Via Hanseatica Latvijā? Parādi savas ģeogrāfa un vietziņa spējas, dod mums ziņu - kurā objektā Tu vēlētos ar savu saimi paviesoties un varbūt tieši Tev arī paveiksies! Kāds tūrisma objekts Vidzemē Tevi jau gaida! wink emoticon
Konkursā iespējams piedalīties līdz 2016.gada 20.janvārim.

KAS JĀDARA?
- atver Via Hanseatica ceļojumu plānotāju http://travel.viahanseatica.info
- saplāno nelielu ģimenes izbraukumu, sastādot maršrutu divām dienām un iekļaujot tajā savu favorītobjektu, uz kuru noteikti gribētu doties (laimējot bezmaksas ieejas biļetes sev un savai ģimenei)
- Via Hanseatica Facebook lapā komentārā iekopē izveidotā maršruta ceļojuma kodu un uzraksti, kurā objektā Tu vēlētos bezmaksas ieeju un kāpēc Tava saime tur vēlas paviesoties
- spied Share ziņai par konkursu

UZVARĒTĀJS UN KONKURSA REZULTĀTI
Uzvarētāju noteiksim izlozes kārtībā, piedāvājot visai ģimenei bezmaksas ieejas biļetes norādītajā favorītobjektā (Konkursa organizētāji brīdina, ka netiks apmaksāti ēdināšanas pakalpojumi, SPa pakalpojumi, naktsmītnes un tml. pakalpojumi).
Uzvarētāja vārdu un uzvārdu publicēsim Via Hanseatica Facebook vietnēwww.facebook.com/ViaHanseaticaLatvija 2016.gada 21.janvārī, kā arī sazināsimies ar uzvarētāju, nosūtot vēstuli uz viņa Facebook profilu (pārliecinieties, ka akceptēta iespēja saņemt vēstuli no svešiniekiem)!
Ja uzvarētājs neatsauksies, konkursa organizatori patur tiesības izlozēt uzvarētāju atkārtoti.

Izlozēsim arī 3 laimīgos, kuri savā īpašumā iegūs romānu- tūrisma ceļvedi "Neaizmirstamie piedzīvojumi maršrutā "Via Hanseatica", kas stāsta par kādas ģimenes piedzīvojumiem, kas sākas, kad lidmašīna aizlido bez viņiem..

PAPILDU INFORMĀCIJAI:
- Via Hanseatica tūrisma maršruts aptver Valkas novadu, Strenču novadu, Kocēnu novadu, Burtnieku novadu, Valmieras pilsētu, Pārgaujas novadu, Raunas novadu, Priekuļu novadu, Cēsu novadu, Amatas novadu, Siguldu un Līgatnes novadu.

Ja radušies jautājumi, raksti uz viahanseatica[uz]vidzeme[punkts]lv - mēs noteikti Tev atbildēsim!

LAI 2016.GADS TEV ATNES PATĪKAMUS PĀRSTEIGUMUS UN NEAIZMIRSTAMUS PIEDZĪVOJUMUS!

‪#‎konkurss‬

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.