15.05.2018
Aizvadīts 16.Lielais Labdarības Robežtirgus

Ar rekordlielu tirgotāju skaitu, plašu kultūras programmu, ar vēl nebijušām atrakcijām un kuplu apmeklētāju skaitu, aizvadīts 16.Lielais Labdarības Robežtirgus.

 

Šogad dalībai Robežtirgū pieteicās 430 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas. Kopumā tirgotāji atzina, ka tirgošanās bija veiksmīga un izteica vēlmi piedalīties arī nākamgad, tāpat ļoti daudzi tirgotāji izrādīja interesi par citiem Valkā un Valgā notiekošajiem gadatirgiem un pasākumiem. Prieks, ka katru gadu tirgotāju pulku papildina vietējie tirgotāji no Valkas novada un Valgas apriņķa.

 

Jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās Desu un Gaļas festivāls. Festivāla laikā žūrija vērtēja desu un gaļas konkursa dalībnieku gardo produkciju, kā arī apmeklētājiem tika sniegta iespēja to nobaudīt. Robežtirgū ceturto gadu norisinājās arī BBQ konkurss, kura laikā apmeklētāji varēja ne tikai vērot konkursa dalībnieku darbošanos, bet arī iegādāties grilēto produkciju izsolē.

 

Kā jau katru gadu, Robežtirgus nebūtu iedomājams bez Labdarības loterijas, ko organizē Valkas Rotary klubs. Šogad laimestus loterijai sagādāja 62 Valkas un Valkas novada uzņēmumi un privātpersonas.

 

Kopumā 16.Lielajā Labdarības Robežtirgū iegūtie līdzekļi ir 12 986,50 eiro. Šajā gadā iegūtie ienākumi tiks novirzīti velosipēdu nomas paplašināšanai un Valkas-Valgas pilsētu labiekārtošanai.

 

Šo summu veido ienākumi no tirgotāju maksas par tirdzniecības vietām, ienākumi no labdarības loterijas, ienākumi no BBQ konkursa produkcijas izsoles, kā arī ienākumi no Robežtirgus balles ieejas maksas.

 

Arī tirgus organizatori vēlas pateikties visiem, kuri piedalījās Robežtirgus organizēšanā, rūpējās par kārtību tirgus laikā un gādāja par patīkamu atmosfēru.

 

Uz tikšanos nākamgad!

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada Tūrisma informācijas birojs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.