08.06.2016
Vidzemē turpina veidot motociklu maršrutu ap Latviju

"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kas iepriekš veikuši ekspedīcijas uz Austrāliju, Abhāziju un Gruziju, turpina veidot motociklu maršrutu ap Latviju fonda "1836" ietvaros kā dāvanu Latvijai simtgadē. Otrais ekspedīcijas brauciens paredzēts piektdien, 10. jūnijā, plkst. 12.00 no Mazsalacas, kur tika noslēgts pirmais motociklu maršruta veidošanas posms Vidzemē.

 

Otrā brauciena posma noslēgums paredzēts svētdien Latvijas robežpilsētā Valkā.

 

“On The Way of Freedom” uzdevumu pilda fonda "1836" ietvaros. Fonda misija ir izveidot tieši 1836 km garu taku apkārt Latvijai par godu valsts simtgadei 2018. gadā. “On The Way of Freedom” kustības dalībniekiem šajā projektā ir uzticēts izveidot enduro motociklu maršrutu, atklājot Latvijā vēl nezināmas vietas un takas, kas sasniedzamas pašmāju un ārvalstu motoceļotājiem.

 

Video par projekta mērķiem un filozofiju: https://youtu.be/Hm_d-t8RtoE

 

Motociklu maršruta izveides pamatiecere ir iepazīstināt gan Latvijas, gan ārzemju mototūristus ar mazāk zināmiem kultūrvēstures apskates objektiem un ainavām Latvijas robežas tuvumā, iezīmējot arī iespējamās naktsmāju vietas ceļotājiem. Maršruts tiks sastādīts, braucot pa takām un lauku ceļiem, kur pārvietoties ieteicams ar apvidus motocikliem. Ceļu paredzēts izveidot divos gados. Pirmais brauciens norisinājās maija beigās, kad no Rīgas devāmies uz Ainažu pusi un turpinājām ceļu pulksteņrādītāja virzienā.

 

"On The Way of Freedom" motokustības vārdā Latvijas motociklu maršrutu veidos Andis Pikāns, kura pārziņā būs ekspedīcijas organizēšana un dienasgrāmatu rakstīšana, Renārs Kārkliņš, kurš iemūžinās maršrutu videomateriālos, un Jānis Rozītis, kurš rūpēsies par motociklu tehnisko stāvokli.

 

Papildus enduro maršrutam "1836" fonds ir uzsācis gājēju ceļa veidošanu un organizēs automašīnu un riteņbraucēju taku iezīmēšanu. Vairāk par fondu "1836" iespējams uzzināt mājaslapā http://1836.lv

 

Vairāk informācijas:

Jānis Straupe, On The Way of Freedom,

Tel.: 25453999

e-pasts: janis[punkts]straupe[uz]kurbads[punkts]lv

www.onthewayoffreedom.com

https://www.facebook.com/OnTheWayOfFreedom/

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.