11.06.2018
Valkas TIBā viesojas labdarības gājiena "Apiesim Latviju, lai bērni staigātu!" autors Raimonds Požarskis.

 

Raimonds labdarības gājienu 1836 km garumā uzsāka 2018.gada 6.maijā, startējot Rīgā, pie Brīvības pieminekļa. Gājiens ved apkārt Latvijai gar robežu pa fonda “1836” taku. Šobrīd Raimonds jau ir nogājis vairāk kā 1700km un ticis līdz Valkai.

 

Šī ideja ir viņa dāvana Latvijai simtgadē un ar saukli "Apiesim Latviju, lai bērni staigātu!" Raimonds vēlas realizēt labdarības gājienu apkārt Latvijai, lai vāktu līdzekļus bērniem ar kustību traucējumiem. “Cilvēki ir arī aicināti pievienoties gājienam, kaut noejot nelielu gabaliņu no mūsu valsts robežas. Veicot kopā šo gājienu, par to padomājot un atbalstot bērnu rehabilitāciju, mēs tomēr spēsim dot cerību kaut vairākiem bērniem mums nākotnē pievienoties!” tā Raimonds.

 

Raimonda noieto kilometru un turpmākā ceļa pieturpunktu atskaitēm var sekot līdzi viņa Facebook profilā RAIMONDS.POZARSKIS.

Ikviens, kurš atbalsta Raimondu un viņa ideju, var atbalstīt bērnu rehabilitāciju centrā "Poga" ziedojot portālā Ziedot.lv https://www.ziedot.lv/apiesim-latviju-lai-berni-staigatu-3077

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.