24.05.2016
Sāk veidot motociklu maršrutu ap Latviju

"On The Way of Freedom" motoceļotāji, kuri iepriekš veikuši ekspedīcijas uz Austrāliju, Abhāziju un Gruziju, jau pavisam drīz dosies kārtējā piedzīvojumā - šoreiz pa Latviju ar uzdevumu sagādāt dāvanu valstij tās simtgadē. Pirmais brauciens sāksies jau ceturtdien no Mangaļsalas mola.

 

Uzdevumu pildīsim fonda "1836" ietvaros. Fonda misija ir izveidot tieši 1836 km garu taku apkārt Latvijai par godu valsts simtgadei 2018. gadā. Mums visiem šajā projektā ir uzticēts izveidot motociklu maršrutu, atklājot Latvijā vēl nezināmas vietas un takas.

 

Motociklu maršruta izveides pamatiecere ir iepazīstināt gan Latvijas, gan ārzemju mototūristus ar mazāk zināmiem kultūrvēstures apskates objektiem un ainavām Latvijas robežas tuvumā, iezīmējot arī iespējamās naktsmāju vietas ceļotājiem. Maršruts tiks sastādīts, braucot pa takām un lauku ceļiem, kur pārvietoties ieteicams ar apvidus motocikliem.

"On The Way of Freedom" motokustības vārdā Latvijas motociklu maršrutu veidos Andis Pikāns, kura pārziņā būs ekspedīcijas organizēšana un dienasgrāmatu rakstīšana, Renārs Kārkliņš, kurš iemūžinās maršrutu videomateriālos, un Jānis Rozītis, kurš rūpēsies par motociklu tehnisko stāvokli. Tiesa Jānis vēl nav atguvies no ziemā iegūtā savainojuma, tāpēc pirmo braucienu "On The Way of Freedom" sastāvā dosies Alfrēds Paulausks, kustības dizaina autors un aktīvs ceļotājs.

 

Papildus enduro maršrutam "1836" fonds ir uzsācis gājēju un organizēs automašīnu un riteņbraucēju taku iezīmēšanu.

 

Ceļu paredzēts izveidot divos gados. Pirmais brauciens norisināsies maija beigās, kad no Rīgas dosimies uz Ainažu pusi un turpināsim ceļu pulksteņrādītāja virzienā. Sekojiet līdzi jaunumiem!

 

Vairāk informācijas:

Jānis Straupe, On The Way of Freedom,

Tel.: 25453999

e-pasts: janis[punkts]straupe[uz]kurbads[punkts]lv

www.onthewayoffreedom.com

https://www.facebook.com/OnTheWayOfFreedom/

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.