01.06.2020
1836 ceļu papildinās robežstabiņš pie Omuļu skolas

1. jūnijā plkst. 12.30 tiks ieraksts "1836" robežstabiņš arī pie Omuļu skolas.

 

Omuļu skolas īpašniece Eva Cildermane, ZS "Kurģi " un viesu nams "AUSMAS" ir apvienojušies, lai kopīgi stiprinātu 1836 ceļa posmu savā pusmē, draudzīgi aicinot ceļotājus ciemos.

 

Projekta ietvaros ikviens tika aicināts izvēlēties savu daļiņu pierobežā, ko iekopt, tajā skaitā, ierokot "1836" stabiņu, kas iezīmē ceļu dabā – aicinot doties kājām apkārt Latvijai, iepazīstot un apliecinot savu piederību šai skaistajai Zemei.

 

"Esam priecīgi par iespēju piebiedroties kuplajam dalībnieku lokam, atstājot arī savu nelielu devumu šai iniciatīvā. Tā kā visi mēs atrodamies tieši šī ceļa posmā, esam priecīgi satikt un arī uzņemt kājām gājējus, kas mēro šo ceļu un stāstīt par Latviju - šeit Igaunijas pierobežā!", stāsta Ilze Leicāne, Viesu nams "Ausmas" saimniece

 

1836 ceļš simbolizē ceļu uz brīvību. To trīs gadu garumā, sākot ar 2016. gadu, veidoja gājēji – brīvprātīgie, kas devās ekspedīcijās pa Latvijas pierobežu, meklējot, atklājot, ieraugot katras vietas unikalitāti tās dabā, vēsturē un cilvēkos, lai galu galā to visu apvienotu vienā, nedalāmā Ceļā, ļaujot lepoties par savu Tautu, Zemi un Valsti.

 

Katrs, kuram ir interese var pievienoties šim notikumam un kopā ierakt stabiņu pie Omuļu skolas. Papildus informācija -> zvanot Ilzei 29234102

 

Infromāciju sagatavoja:

Ilze Leicāne

www.ausmas.com

un

Biedrība "1836"

 

Foto no 1836 stabiņa ierakšanas mirkļa Valkas pagasta "Žuldiņās" (Autors: I. Leitis)

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.