22.01.2016
Meteņdienas svinības un tirdziņš "Ar Gardu Muti Valmiermuižā"
Atzīmējot pavasara gaidīšanas sākumu, 6. februārī no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas norisināsies Meteņdienas svinības un tirdziņš „Ar Gardu Muti Valmiermuižā”. Vienuviet pulcēsies Latvijas mājražotāji ar gardumlietām, kā arī vietējie amatnieki ar pašu gatavotiem labumiem. Svinību galdam Valmiermuižas alus darītava būs sarūpējusi īpašu brūvējumu – Meteņu alu. Ar radošajām darbnīcām un tradīciju lustēm iezīmēsim ne tikai pusceļu saulei no Ziemas saulgriežiem līdz Lielai dienai, bet arī gatavošanos pavasara darbiem.
 

Ciemojoties Valmiermuižā, aicinām doties ekskursijā pa "Valmiermuižas alus" darītavu, lai uzzinātu, kā lēni un nesteidzīgi top dzīvs un dabīgs alus. Pēc tās iespējams iegriezties Valmiermuižas Alus virtuvē, lai mielotos ar pavāru sarūpētajiem ēdieniem, kas piemeklēti baudīšanai kopā ar alu vai gatavoti no tā. Kā lieli, tā mazi aicināti izbaudīt izjādes zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā un izbraukt ar pajūgu tuvējā apkārtnē. Zinātkārie aicināti uz Valmiermuižas stalli, lai ekskursijā izzinātu zirgu dzīves ikdienu un paradumus.

 

Ciemošanās iespējama katru dienu, to iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 20264269 vai e-pastu ciemos[uz]valmiermuiza[punkts]lv(http://www.valmiermuiza.lv/lv/ciemosanas/ekskursijas)

 

Ekskursijām zirgu stallī, izjādēm un izbraucieniem ar pajūgu iespējams pieteikties zvanot pa tālruni +371 26562703 vai e-pastu izjades[uz]valmiermuiza[punkts]lv (http://www.valmiermuiza.lv/lv/ciemosanas/zirgu-izjades).

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.