08.04.2016
16. aprīlī visi aicināti uz Zaļo pavasara tirdziņu!

Ar lieliem soļiem esam ienākuši skaistajā pavasarī, kad arvien biežāk var dzirdēt putnu čalas, dienas kļūst garākas un saule neskopojas rādīt savus siltos starus.

Kā jau ierasts, iestājoties pavasarim, tirdziņā varēs iegādāties dažāda veida stādus, dārzeņus, amatnieku un mājražotāju sarūpētās preces. Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” būs iespēja iegādāties Gulbenes suvenīru-atlaižu karti „Gulbenes karte”, kas sniedz iespēju iepirkties un izmantot pakalpojumus ar dažādām atlaidēm. Atlaižu kartes cena ir 2 EUR.

Sākot ar šo tirdziņu, Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” mūsu novada mājražotājiem un amatniekiem ir sarūpējis zaļus priekšautus ar uzrakstu “Gulbenes Zaļais tirdziņš”. Mēs, Tūrisma aģentūra, lepojamies ar lielo amatnieku un mājražotāju skaitu Gulbenes novadā. Apmeklē tirdziņu un atbalsti vietējo produkciju. Ja redzi zaļo priekšautu, tad zini – šīs preces ražotas Gulbenes novadā.

Tirdziņa plānotā norises vieta ir Gulbenes Centrālais skvērs, Ābeļu iela 2 vai Gulbīšu jeb Jaunatnes parks. (Atkarībā no laikapstākļiem.) Tirdziņš darbosies no plkst. 9.00 – 13.00.

_______________________________

Visus tirgot gribētājus aicinām pieteikties, zvanot pa tālruni +371 26557582, vai rakstot e-pastu uz razots[punkts]gulbene[uz]inbox[punkts]lv.

Tiekamies 16. aprīlī!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.