16.09.2016
Valkā koncertēs Latvijas un Igaunijas izcilākie čellisti - trio "MELO-M" un kvartets "C-JAM"

20.novembrī plkst. 17.00 Valkas pilsētas kultūras namu piepildīs iespaidīgas un neaizmirstamas leģendārāko rokmūzikas skaņdarbu variācijas septiņu izcilu čellistu izpildījumā!

 

        Latvijas talantīgākais čellu trio MELO-M kopā ar Igaunijas talantīgāko čellu kvartetu C-JAM ir apvienojušies un radījuši unikālu un aizraujošu projektu ar nosaukumu BLACK CELLO SABBATH! Lai arī visi šī projekta dalībnieki ir ieguvuši akadēmisko izglītību, šajā koncertā būs iespējams novērtēt un izbaudīt šo akadēmiskās mūzikas virtuozu variācijas par visiem zināmajām Black Sabath, Deep Purple, Bon Jovi, Queen, Mettalica u.c. rokmūzikas grupu "himnām"! 

 

        Grupas MELO-M dalībnieki: Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins, Jānis Pauls. Melo – M ir viena no starptautiski pazīstamākajām Latvijas mūzikas grupām. Piecu gadu laikā grupa koncertējusi divreiz devusies turnejā pa ASV, notikuši koncerti Krievijā, Francijā, Lielbritānijā, Somijā, Krievijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Ukrainā, Igaunijā, Lietuvā, Turcijā un citās valstīs. Koncertos Melo – M apvieno akadēmiskās mūzikas pamatus ar virtuozu izpildījumu un rokmūzikai raksturīgu atraktivitāti, kā arī sev vien raksturīgo stilu.

 

        Grupas C-JAM dalībnieki: Perts Tarvass (Pärt Tarvas), Levis-Danels Megila (Levi-Danel Mägila), Marguss Ūss (Margus Uus), Tenu Jeesārs (Tõnu Jõesaar). C-Jam šobrīd ir viena no spilgtākajām Igaunijas grupām, kas ar savu neticamo talantu pārveidot visiem zināmas dziesmas čellu variācijās ir nojaukusi ierastās mūzikas robežas starp klasisko un populāro mūziku.

 

Šis koncerts ietilpst koncertu sērijā "Igaunijas Koncerti", kas top sadarbībā ar Igaunijas lielāko koncertaģentūru "Eesti Concert".

 

Biļetes cena 10 eiro, iepriekšpārdošanā 8 eiro.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Kultūras pasākumu organizatore

Līga Šnuka

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.