21.10.2016
Tuvojas gada nozīmīgākās sacensības – ultramaratons “Neiespējamais skrējiens”

Šī gada 12. novembrī Valkā un Valgā gaidāms nebijis pasākums novada vēsturē – 99 km skrējiens par godu Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes izveidei Valkā 1917. gadā.

 

Sacensību mērķis attīstīt garo distanču skriešanas tradīcijas Valkas novadā un Valgas apriņķī, kā arī aicināt ikvienu noskriet par godu Latvijas simtgadei. Skrējējiem būs pieejamas arī īsākas distances: 49,5 km, 24,75 km, 9,9 km un 990 m. 

 

Šajā pasākumā tiek aicināti piedalīties ne tikai profesionāli skrējēji, sportisti, kas ikdienā nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, bet arī skolēni, ģimenes ar bērniem, nūjotāji, līdzjutēji un atbalstītāji! Reģistrēties ŠEIT.

 

Lai pasākums noritētu veiksmīgi, aicinām pieteikties brīvprātīgos, kuru atbalsts būs nepieciešams, pasākumu rīkojot, un tā norises laikā! Ikviens – jaunietis vai pieaugušais, kurš ir gatavs palīdzēt reģistratūrā, ekipējuma pārbaudē, transportēšanā, asistēšanā, ēdiena sagatavošanā barošanas punktiem, tējas vārīšanā, maizīšu smērēšanā, finiša sekretariātā, distancē drošības nodrošināšanā, finiša tiesnešu brigādē, fotografēšanā, ir aicināts pieteikties!  Pieteikšanās forma jāaizpilda elektroniski: ŠEIT

 

Trases shēma 99 km

 

Trases shēma 45.5 km

 

Trases shēma 24.75 km

 

Trases shēma 9900 m

 

Trases shēma 900 m

 

Informāciju sagatavoja Kristīne Krastiņa

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.