07.03.2018
Šonedēļ Valkas novadā - ballīte uz ledus, zolītes un hokeja turnīrs

Šonedēļ Valkas novadā vairāki aizraujoši sporta pasākumi, kurus noteikti aicinām apmeklēt.

 

          Sestdien, 10.martā, jau plkst.9:00 no rīta, sāksies tradicionālais “sieviešu dienas” zolītes turnīrs Valkas pagasta “Lugažu muižā”. Turnīra izspēlē paredzētas 6 kārtas, kurās izspēlēs 24 partijas. Lai turnīrs ritētu raitāk, vēlama dalībnieku pieteikšanās. Reģistrācija turnīra dienā sāksies no plkst.8:30.

          Kā jau katru gadu, īpaši tiek gaidītas sievietes, kuras aizrāvušās ar zolītes spēli. Tiks noteikti labākie spēlētāji kopvērtējumā un dāmu konkurencē. Dalību pasākumā pieteikt Atim Empelim  tel.29878782 vai atis[punkts]empelis[uz]inbox[punkts]lv

          Tās pašas dienas vakarā no plkst. 19:00-22:00 visi aicināti uz Ērģemes slidotavu, jo tur notiks ballīte uz ledus.

          "Mūzikas un disko gaismu pavadībā slidosim un baudīsim siltu tēju! Strauji tuvojas pavasaris, tāpēc izmanto šo iespēju izslidoties draugu kompānijā", aicina pasākuma organizators Mārcis Krams.

          Aicināts baudīt kvalitatīvo ledu un baudīt ballītes atmosfēru ir ikviens.  Uz vietas slidotavā būs pieejamas arī dažāda izmēra slidas, bet slidu skaits ierobežots, tāpēc "kurš pirmais brauc, pirmais maļ". Papildus informācija 26449270, Mārcis Krams.

 

          Savukārt svētdien, 11.martā, plkst. 10.00, Vijciema hokeja laukumā notiks hokeja 3 pret 3 turnīrs. Spēles notiks divās grupās:

          * skolēni (līdz 15 gadiem)

          * pieaugušie ( no 15 gadiem)

          Komandās var pieteikt 4 dalībniekus, bet uz laukuma spēlē 3 dalībnieki. Spēles notiek bez vārtsargiem. Turnīra izspēles kārtību noteiks atkarībā no pieteikto komandu skaita.

          Organizatori cer, ka laika apstākļi netraucēs turnīra norisei.

          Vairāk informācijas par pasākumiem nedēļas nogalē Valkas novadā – www.valka.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brūvere Kvēpa

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Valkas novada dome

Tālr.:64707486

Mob.tālr. 26444002

www.valka.lv

www.facebook.com/Valkasnovads

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.