27.01.2021
Radošo industriju tīkla izveide

Projekta "Cult-CreaTE" (Kultūras un radošo nozaru ieguldījums Eiropas kultūras un radošajā tūrismā) ietvaros tiek apkopota informācija par Vidzemes reģionā esošajiem radošo industriju piedāvājumiem kopīga radošo industriju tīkla izveidei.

 

Lai uzsāktu darbu pie tīkla izveides, aicinām pieteikties un aizpildīt anketu to radošo industriju pārstāvjiem (komersanti, pašnodarbinātie, NVO, u.c.), kuriem būtu interese aktīvi līdzdarboties radošā tīklā un kuri labprāt uzņem tūristus un tos iesaista/iesaistītu koprades darbā. 

 

Anketas aizpildīšanas termiņš līdz 31.janvārim.

 

Tematika:

  • Gastronomijas tūrisma piedāvājums (produktu degustācija, iegāde & ražošanas procesa vērošana un/vai līdzdarīšana)
  • Amatu meistari un darbošanās (piedāvā kopradi, maksas program.u.c.)
  • Radošie kvartāli un koprades centri (piedāvā kopradi, degustācijas, maksas programmas u.c.)
  • Tematiskie festivāli  (Piemēram, Divi Jūliji, Mālēdiens, Zaubes kulinārais festivāls, Savvaļas kulinārais festivāls u.c.)
  • CITI - uzņēmēji, mākslinieki, dizaineri, privātie muzeji/kolekcijas, dizaina izstrādājumi, kas, jūsuprāt, jāiekļauj.    

 

Saite uz informācijas apkopošanas anketu: https://forms.gle/DRteGxeZ4BSD4yXM9

 

Papildus anketas informācijai nepieciešamas iesūtīt uz e-pastu visitvidzeme@gmail.com 3-5 labas kvalitātes objektu bildes (garākā mala vismaz 1920 mpx).

 

Fotogrāfijas parakstā nepieciešams norādīt objekta nosaukumu un novada nosaukumu. Fotogrāfijām, kurām nepieciešama atsauce uz autoru, pievienot arī fotogrāfa vārdu un uzvārdu.

 

Jautājumu gadījumā rakstiet visitvidzeme@gmail.com.

 

Tiem, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par projektu, ar plašāku informāciju iespējams iepazīties sekojošā saitē https://ej.uz/6gzz un video konferences "Radošais Tūrisms - Potenciāls jaunām sadarbības formām un izaugsmei" ierakstā - https://ej.uz/cgin

 

Informāciju sagatavoja: 

Alise Plaude,

Projekta Cult-Create sabiedrisko attiecību speciāliste

 

 

 

Projekta vadošais partneris ir Vidzemes Tūrisma asociācija, tā kopējais budžets ir 1 798 270,00 EUR, no kuriem 85% līdzfinansē Eiropas Savienība. Projekts norisinās no  01.06.2018. – 30.11.2022.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.