31.01.2017
No 1.februāra gaidāmas izmaiņas vairāku reģionālo starppilsētu nozīmes autobusu kustībā

SIA "VTU Valmiera" informē, ka no 2017.gada 1.februāra mainīs vairākus reģionālo starppilsētu nozīmes maršrutu autobusu kustības sarakstus.

 

No Valmieras autoostas slēgs maršruta Valmiera – Madona reisu plkst.7:20, atklājot jaunu plkst.7:25. Reisu izpildīs darba dienās mācību gada laikā (mācību dienās). Izmaiņas veiks, vadoties pēc Beverīnas novada pašvaldības ieteikuma.

 

Vairākiem maršruta Rīga – Valmiera reisiem mainīs autobusu atiešanas laiku, kursēšanas laikus starp pieturvietām un pienākšanas laiku galapunktā. Izmaiņas veiktas, lai samazinātu ceļā pavadīto laiku. Vairākiem reisiem mainīs autobusu kursēšanas laikus starp pieturvietām un pienākšanas laiku galapunktā. Šādas izmaiņas gaidāmas maršruta Mazsalaca – Rīga reisam plkst.17:30 no Mazsalacas, maršruta Rīga – Rauna – Smiltene vairākiem reisiem un maršruta Rīga – Mazsalaca – Rūjiena diviem reisiem. Tāpat vairākiem reisiem mainīs autobusu atiešanas un pienākšanas laikus galapunktā. Šādas izmaiņas būs maršruta Rīga – Mazsalaca – Rūjiena reisam plkst.12:30 no Rīgas starptautiskās autoostas, turpmāk autobusam izbraucot plkst.12:45, maršruta Rīga – Rūjiena diviem reisiem, maršruta Rīga – Valka diviem reisiem un maršruta Valka – Rīga vairākiem reisiem.

 

No 1. februāra būs slēgti maršruta Rūjiena – Naukšēni – Nurmi – Rūjiena reisi plkst.6:45 un plkst.15:40, Rūjiena – Naukšēni – Piksāri – Rūjiena reiss plkst.15:10, kā arī plkst.6:30. Atklās jaunu reisu Rūjiena – Naukšēni – Piksāri – Rūjiena plkst.6:30. Šo reisu izpildīs no otrdienas līdz piektdienai mācību gada laikā (mācību dienās). Šajā maršrutā jauns reiss būs arī plkst.6:05. To izpildīs pirmdienās mācību gada laikā (mācību dienās). Tāpat jauns reiss būs plkst.15:10, to izpildot no pirmdienas līdz piektdienai mācību gada laikā (mācību dienās).

 

No 1.februāra maršruta Valmiera – Rēzekne reisam plkst.8:40 no Valmieras autoostas būs mainīti braukšanas laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiks galapunktā (reisu izpilda katru dienu). No Rēzeknes autoostas tiks slēgts maršruta Rēzekne – Valmiera reiss plkst.16:30, savukārt atklāts jauns reiss plkst.16:20 (reisu izpildīs katru dienu). Izmaiņas veiktas, lai pasažieri paspētu pārsēsties autobusā, kas dodas uz Rūjienu. 

 

Izmaiņas būs arī maršrutā Rūjiena – Rencēni – Valmiera. No Rūjienas autoostas slēgs reisu plkst.9:40 un atklās jaunu plkst.9:30 (reisu izpildīs katru dienu). Izmaiņas veiktas, vadoties pēc pasažieru ieteikumiem, lai paspētu pārsēsties autobusā, kas no Valmieras dodas uz Limbažiem. 

 

No 1.februāra maršruta Smiltene – Valka reisam plkst.18:05 no Smiltenes autoostas tiks mainīti braukšanas laiki starp pieturvietām un pienākšanas laiks galapunktā (reisu izpilda katru dienu). No Valkas autoostas slēgs maršruta Valka – Smiltene reisu plkst.19:15, bet atklās jaunu plkst.19:05 (reisu izpildīs katru dienu). Izmaiņas veiktas, lai pasažieri paspētu pārsēsties autobusā, kas dodas uz Rēzekni.

 

Tāpat slēgs maršruta Smiltene – Valmiera reisu plkst.6:35 no Smiltenes autoostas un atklās jaunu reisu plkst.6:25 (izpildīs katru dienu). Izmaiņas ieteica pasažieri, lai ar sabiedrisko transportu paspētu nokļūt darbavietā. 

 

Slēgs maršruta Valka – Valmiera reisu plkst.18:20 no Valkas autoostas, kā arī maršruta Valmiera – Rīga reisu plkst.19:55 no Valmieras autoostas, atklājot jaunu maršruta Valka – Valmiera – Rīga reisu plkst.18:30 no Valkas autoostas (reisu izpildīs katru dienu).

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.