29.09.2016
Muzikālā komēdija "Septiņi vecpuiši"

17.decembrī, plkst. 19:30 RaCoco teātris, kas pazīstams ar izrādēm “Septiņas vecmeitas” un “Sniegbaltītes skola” Valkas pilsētas kultūras namā piedāvā noskatīties muzikālu komēdiju “Septiņi vecpuiši”.

 

Muzikālā komēdija “Septiņi vecpuiši” skatītājus lutinās un kutinās ar dziesmām, komiskām situācijām, spilgtiem un ilgi prātā paliekošiem tēliem. Dzīvespriecīgo stāstu izdzīvos Latvijā populāri aktieri un komiķi – Rihards Lepers vai Edgars Lipors, Mārtiņš Vilsons vai Juris Strenga, Gunārs Placēns, Āris Rozentāls, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Jānis Kirmuška, Imants Vekmans un vienīgā dāma vecpuišu kolektīvā Ginta Krievkalna vai Jūlija Ļaha. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies taustiņu virtuozs Gints Žilinskis.

 

Izrāde ir turpinājums jau vairāku tūkstošu skatītāju zināmajam iestudējumam “Septiņas vecmeitas”.  Vai tā ir likteņa ironija, vai vienkārši nejauša sakritība, bet līdzīgi kā iepriekš minētajā izrādē – kādā pansijā, kuras iemītnieki šoreiz ir vīrieši, strādā gados jauna un skaista meitene. Aizņemta ar mācībām augstskolā un darbu pansijā, meitene atstājusi novārtā savu privāto dzīvi, kuru, šarmanti kungi ar spilgtām rakstura iezīmēm, apņemas nokārtot. Skatītāji izjutīs īstu jautrību, vērojot, kā vecpuišiem veiksies savedēju lomā.

 

Mārtiņš Vilsons – “Bez krietnuma un mīlestības latviešu tauta nevar pastāvēt. Smalks humors ir zelta vērts”.

 

Rihards Lepers –  “Gadi un laikmeti mainās, bet cilvēku pārdzīvojumi, problēmas un attiecības paliek nemainīgas. Lai kāds būtu laikmets, bez mīlestības cilvēki nevar izdzīvot”.

 

“RaCoco teātra” izrādi  “SEPTIŅI VECPUIŠI” baudāmu radījuši režisors Ivars Lūsis, tērpu  māksliniece Jūlija Ļaha, horeogrāfe Ieva Biteniece, muzikālais repetitors Ginta Krievkalna.

 

Biļešu cena: 6.-; 8.-; 10.-; 12 eiro.

 

Biļetes uz izrādi var iegādāties Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv. Vairāk nekā desmit cilvēku kolektīvam atlaides info[uz]racoco[punkts]lv.

 

Vairāk info www.racoco.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Kultūras pasākumu organizatore

Līga Šnuka

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.