23.02.2017
Jau otro gadu Valkā un Valgā notiks Neiespējamais skrējiens

Šī gada nogalē, 19.novembrī Valkā un Valgā otro gadu pēc kārtas notiks Neiespējamais skrējiens par godu Latviešu Pagaidu Nacionālās padomes izveidei Valkā 1917.gadā.

 

Katrs distances kilometrs simbolizē gadu, kopš Latviešu Pagaidu Nacionālas padomes izveides, tāpēc šogad 100 gadus pēc Latvijas dibināšanai tik nozīmīgā notikuma tiek piedāvāta 100 km distance.

Kā jau minējām garākā piedāvātā distance ir 100km, bet ir arī pieejamas 50km un 25km distances, kā arī tiks veikta simboliska 1000m distance no Valgas rātsnama līdz Valkas kultūras namam pēc svinīgā pasākuma, kurā par godu drosmīgajiem Latviešu Pagaidu Nacionālas padomes dibinātājiem pie Valgas rātsnama tiks atklāta piemiņas zīme.

Starts un finišs atradīsies pie Valkas pilsētas kultūras nama.

100 km distances skrējējiem būs jāveic 4 apļi pa marķētu un drošu 25 km trasi, attiecīgi 50km – 2 apļi un 25km viens aplis.

 

Atgādinām, ka kopā naudas balvu fonds šim pasākumam ir 2700 EUR un absolūtie uzvarētāji gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē 100km distancē saņem naudas balvu 500 EUR apmērā, sīkāk par pārējām balvām nolikumā.

Sacensību laureātiem – vērtīgas balvas un piemiņas veltes!

Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar Valgas pilsētas domi un biedrību “Atbalsts Valkai”.

 

No 17.februāra ir pieejama elektroniskā reģistrēšanās http://valka.lv/lv/valkas-novads-1/sports-1/registracija-sacensibam.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties ŠEIT

 

Iepriekš, veicot reģistrāciju – lētāk!

 

Informāciju sagatavoja:

Raivis Graņics,

Valkas novada domes Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.