20.06.2016
Grupas “bet bet” jubilejas koncerts Valkā

Grupas “bet bet” “Lielais jubilejas koncerts” Valkas brīvadabas estrādē notiks 21.augustā plkst. 18.00

 

Sagaidot savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju, grupas „bet bet” dalībnieki ir apzinājuši vietas  Latvijā, kurās šajos gados grupa nav uzstājusies, tāpēc nolemts “Lielos jubilejas koncertus” rīkot tieši tur, vietās, kurās grupa līdz šim nav muzicējusi nekad, vai arī darījusi to ļoti, ļoti reti.

 

Lielajos jubilejas koncertos grupa plāno izpildīt sava jaunākā albuma “Vasara nebeigsies nekad” programmu, kas būs papildināta ar grupas lielākajiem hitiem – ”Diena”, “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Vakara vējā”, “ Mazs cinītis”, “Es tevi nemīlu”, “Mēmā dziesma” un daudzām citām pazīstamām dziesmām.

 

Pēc katra koncerta grupa ieplānojusi tikties ar saviem klausītājiem, sniegt autogrāfus uz jaunā albuma, kā arī prezentēt grupas bundzinieka Guntara Rača dzejoļu un dziesmu grāmatu “Laikam laika nav”.  Par koncertiem informēt solījies “Latvijas radio 2”!

 

Pēc šīs turnejas grupa dosies ierakstu studijā un gatavos jaunu Ziemassvētku programmu.

 

Grupa "bet bet" dibināta 1991.gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām "Jauns Mēness" un "Zodiaks". Pēc pirmās ASV turnejas "Jaunu Mēnesi" pamet Guntars Račs (bungas, balss), Aivis Kalvāns (bass) un Uģis Tirzītis (ģitāra, balss). Savukārt, atgriežoties no Amerikas, arī grupas "Zodiaks" "pirmā vijole" Zigfrīds Muktupāvels (balss, vijole, taustiņi) nolemj meklēt citus sabiedrotos. Kāda 1991. gada marta dienā visi satiekas mazā Rīgas pagrabiņā, kurā dzīvo Guntars, un vienojas par jaunas grupas izveidi. Tolaik neviens pat nenojauš, ka grupa ar pavisam nelielām sastāva maiņām, spēs noturēties un kopā muzicēt 25 gadus, izdodot 8 studijas albumus un 4 labāko dziesmu izlases. Jaunākais albums “Vasara nebeigsies nekad” nāca klajā 2015.gadā un tajā iekļautā dziesma “Mazs cinītis” šobrīd ir viena no pieprasītākajām dziesmām latviešu valodā Latvijā.

 

2006. gadā grupas basģitārista vietu, nomainot Aivi Kalvānu, ieņem Andris Alviķis, un nu jau 10 gadus grupas sastāvs ir nemainīgs. Ceturtdaļgadsimta laikā grupa ir apbraukājusi vai visu Latviju, uzstājusies Polijā, Zviedrijā, Somijā un Īrijā.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.