17.04.2020
Aicinām iepazīt piemiņas akmeņus un ievērojamas vietas Valkas pilsētā.

Negaidīti aukstie laikapstākļi ar sniegu un lietu, tūrisma nozares dīkstāve un ārkārtas situācija valstī-tas viss ir pārejošs. Pavisam drīz varēsim atgriezties pie ierastajām dzīves gaitām un baudīt masu pasākumus, koncertus un ceļojumus, bet pagaidām, ievērojot visus piesardzības pasākumus ārkārtas situācijas laikā, iepazīsim mūsu pašu pilsētu un tās apkārtni.

 

18.aprīlis ir Starptautiskā kultūras pieminekļu un ievērojamu vietu diena, tādēļ piedāvājam jums īsu pārgājiena aprakstu par piemiņas vietām un akmeņiem Valkas pilsētā, kurus arī šobrīd, ievērojot 2m distancēšanās noteikumus, var apmeklēt un iepazīt.

 

Mazākas Latvijas pilsētas šajā laikā ir labākā situācijā, nekā lielpilsētas. Lai nokļūtu līdz meža takām, ezeram un dažādiem apskates objektiem, nav nepieciešams drūzmēties sabiedriskajā transportā. Valcēniešiem ir tikai jāiziet no mājām, lai varētu sākt baudīt apkārtni, dabu, pārgājienus.

 

Šo pārgājienu pa pilsētu ir iespējams sākt jebkurā punktā un doties jūsu izvēlētajā virzienā. Piedāvājam vienu no pārgājiena variantiem. Maršrutā nav apkopoti visi pilsētas robežās esošie objekti, tāpēc ļausim tos pa ceļam atklāt pašiem.

 

 

Atceries: Nedrūzmējies, ievēro 2m distanci un nemēslo mežā!

 

Apraksts maršrutam "Piemiņas vietas un akmeņi Valkas pilsētā"

 

Karte maršrutam "Piemiņas vietas un akmeņi Valkas pilsētā"

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.