01.05.2019
17.Lielais labdarības Robežtirgus priecēs ar plašu kultūras programmu un atrakciju zonu

Z/s “Rudzīši” un p/s “Kalnbundas” bērnus priecēs ar mazākiem un lielākiem mājdzīvniekiem. Teltī aiz informācijas punkta būs pieejamas radošās darbnīcas bērniem “Dāvana māmiņai” un veidošana no māla, turpat Valkas jaunieši piedāvās dažādas dārza spēles un būs pieejams IGLU kluču bumbu baseins. Piepūšamās atrakcijas bērniem piedāvās “RG Sproģi” un Andris Brokers.

Jauniešiem un pieaugušajiem būs iespēja iemēģināt roku brīvdabas loku šaušanā, Re-Drift radiovadāmo mašīnu sacīkstēs, kā arī izjust Pedeles upes straumi ar “Ligumss” kajakiem.

 

 

Robežtirgus sāksies 8:00 sestdien, 11.maijā.

8:30 teltī pie informācijas punkta Rotary kluba organizētā labdarības loterija ar Valkas novada uzņēmumu un privātpersonu ziedotajām balvām.

10:00 Robežtirgus svinīga atklāšana, VI Starptautiskā desu un gaļas izstrādājumu festivāla un V starptautiskā BBQ 2019 konkursa atklāšana.

Visas dienas garumā uz skatuves notiks dažādu grupu, deju kolektīvu, dziedātāju ansambļu priekšnesumi.

13.00-13.30 Gaļas un desu konkursa uzvarētāju apbalvošana

15.30 V starptautiskā BBQ 2019 konkursa uzvarētāju apbalvošana

 

Svētdien, 12.maijā, tirgus sāksies plkst. 8:00.

10:00 Robežtirgus otrās dienas atklāšana.

Teltī pie informācijas punkta Ungārijas vēstnieks Latvijā prezentēs Ungāriju, cienās ar gulašu zupu un citiem Ungāru gardumiem, visus ienākumus ziedojot 17.Lielā labdarības Robežtirgus apstiprinātajam mērķim – Valkas/Valgas pilsētu izdaiļošanai.

11:00 Valgas jaunajā laukumā uz lielās skatuves notiks Valkas un Valgas bērnu un jauniešu māmiņdienas koncerts, kā arī Valgas goda mātes apbalvošanas ceremonija.

 

Tiekamies Valkā/Valgā jau nākamajā nedēļas nogalē!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.