07.04.2017
Par Lielo Labdarības Robežtirgu

Jau 15.reizi šogad, 6. Un 7.maijā norisināsies Lielas Robežtirgus. Katru gadu tā ietvaros biedrība “Valkas ROTARY klubs” organizē labdarības loteriju. Loterijas veiksmīgai norisei tiek vākti ziedojumi kāda konkrēta mērķa īstenošanai. 2016.gada loterijā iegūtie līdzekļi tika izlietoti Valkas – Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai pie abu pilsētu robežas Semināra ielas galā.

 

Šajā gadā ir iecere izveidot – VELO NOMAS PUNKTU, KURU VARĒS IZMANTOT GAN VIETĒJIE IEDZĪVOTĀJI, GAN PILSĒTAS VIESI.

 

Esam ļoti pateicīgi par Jūsu ziedojumiem iepriekšējos gados un lūdzam arī šogad atbalstīt loteriju.

 

Mums noderēs jebkura lielāka vai mazāka dāvana (dažādas preces, ražojumi, suvenīri, saimniecībā noderīgas lietas, dāvanu kartes u.t.t). Loterijas norises vietā un publikācijās norādīsim Jūs kā ziedotājus.

 

Loterijā katru gadu ir 480 biļetes, vienas biļetes cena EUR 1.50. Visas loterijas ir laimējošas.

 

Informējam, ka biedrībai “Valkas ROTARY klubs” ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

 

Lūdzam informēt par iespējām ziedot loterijas balvu fondam, atbildot uz e-pastu ivita[punkts]aumeistere[uz]valka[punkts]lv vai pa telefonu 26446602 (Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs) vai pa telefonu 29334463 – (kluba prezidente Ivita Aumeistere). Ziedojumus gaidīsim visu aprīļa mēnesi, tos var nogādāt arī personīgi Valkas novada Tūrisma un informācijas birojā Rīgas ielā 22, Valkā līdz šī gada 28.aprīlim.

 

Jau iepriekš pateicamies par sapratni un atbalstu.

 

Ar cieņu

Valkas ROTARY kluba prezidente

Ivita Aumeistere

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.