11.03.2020
Nepilna nedēļa līdz reģistrēšanās sākumam Robežtirgum.

Sagatavošanās darbi turpinās un teju viss ir gatavs, lai atklātu reģistrēšanos 18.Lielajam labdarības Robežtirgum.

Viešam uzmanību, ka šogad pieteikšanās Robežtirgum ir tikai elektroniskā veidā. Elektronisko pieteikuma anketu dalībnieki varēs atrast www.valka.lv, visit.valka.lv, kā arī Facebook Lielā labdarības Robežtirgus Valkā/Valgā lapā 17.martā plkst.10:00.

 

Valgas/Valkas centra pārbūves dēļ, šogad Lielais labdarības Robežtirgus tiek novirzīts uz Latgales, Semināra, Sepa, Raja ielām. Nemainīgi kultūras programma norisināsies Valgas centrālajā laukumā. Aicinām tirgus dalībniekus būt saprotošiem un pieņemt būvdarbu viestās izmaiņas.

 

Robežtirgus vienmēr ir kas vairāk, nekā tirgus. Tas ir pavasara garšīgākais un jestrākais pasākums, iemīļots gan tirgotāju, gan vietējo iedzīvotāju, gan arī pilsētas viesu vidū. Mēs paši veidojam pasākuma noskaņu, tādēļ Valgas/Valkas centra būvdarbi šo svētku noskaņu nespēs ietekmēt!

 

Būs andelēšanās, gaļas kūpinājumi, stādu dažādība, amatnieku roku darbi, kā arī dažādi Latvijā ražoti gardumi. Kopā svinēsim starptautisko mātes dienu, mielosimies, baudīsim kultūras programmu.

 

 Aicinām kopā ar mums svinēt Lielo labdarības Robežtirgu 9. un 10.maijā!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.