27.04.2019
Ir noslēgusies pieteikšanās Lielajam labdarības Robežtirgum

26.aprīlī ir noslēgusies pieteikšanās 17.Lielajam labdarības Robežtirgum. Šogad interese no tirgotāju puses bija īpaši liela un lielākā daļa vietu jau tika rezervētas divu nedēļu laikā pēc reģistrācijas atklāšanas.

11. un 12. maijā tiks piedāvāts plašs stādu klāsts, par vēderpriekiem parūpēsies pārtikas tirgotāji, cienājot ar pašceptu maizi, žāvējumiem un kūpinājumiem, saldiem un sāļiem gardumiem un daudz ko citu. Atspirdzinošie dzērieni, kvass no lielās kvasa mucas, mājas vīni un vietējo ražotāju stiprie dzērieni.

Plašajā rūpniecības zonā būs pieejami apavi un apģērbi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Raibais amatnieku pulks piedāvās roku darinājumus – kokā grebtus, no sudraba un metāla kaltus un pat veidotus no mūzikas platēm. Desu un gaļas festivāla dalībnieki nodos vērtējumam savu produkciju, bet Barbekjū konkursa dalībnieki sacentīsies par apbalvojumiem.

 

Atrakcijas bērniem, loku šaušanas aktivitāte, zirgi un poniji, mini Zoo, Re-Drift radiovadāmās mašīnas, IGLU kluču bumbu baseins, radošās darbnīcas.

 

Tiekamies Lielajā labdarības Robežtirgū!

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.