11.05.2016
Ir noslēdzies 14.Lielas labdarības Robežtirgus

Ar lielu apmeklētāju skaitu, plašu kultūras programmu, daudzveidīgām izklaides iespējām un vienreizēju tirgus atmosfēru ir noslēdzies 14.Lielais labdarības Robežtirgus.

 

Šogad dalībai Robežtirgū bija pieteikušies 350 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Ukrainas. Lielākā daļa tirgotāju atzina, ka tirgošanās bija veiksmīga un labprāt apmeklēs šo pasākumu arī nākamajā gadā. Priecē fakts, ka ar katru gadu starp tirgotājiem ir aizvien vairāk vietējo tirgotāju, šogad tie bija 17 no Valkas novada un 11 no Valgas apriņķa.

 

Jau 3. gadu pēc kārtas tirgus apmeklētāji varēja baudīt desu un gaļas konkursa dalībnieku gardo produkciju un novērtēt to. Tāpat 2. gadu apmeklētājiem bija iespēja vērot BBQ konkursa dalībnieku darbošanos, bet vēlāk izsolē iegādāties grilēto produkciju.

 

Gaidīta aktivitāte Robežtirgū ir Labdarības loterija, ko organizēja Valkas Rotary klubs. Šogad šī loterija varēja notikt, pateicoties 69 Valkas novada uzņēmumiem un privātpersonām, kuri ziedojuši dažādas preces loterijai.

 

Šī gada Robežtirgus ienākumi tiks novirzīti akmens simbola - Valkas/Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai. Kopumā 14. Lielā labdarības Robežtirgū savāktie līdzekļi veido summu 11,939 EUR apjomā. Šo summu sastāda – ienākumi no tirgotāju iemaksas par tirdzniecības vietu, ienākumi no labdarības loterijas, ienākumi no BBQ konkursa grilētās produkcijas izsoles, kā arī ienākumi no ieejas maksājumiem uz Robežtirgus balli.

 

Priecē, ka pasākums bija plaši apmeklēts. Gan no pārdevējiem, gan pasākuma apmeklētājiem, saņemtas labas atsauksmes par 14.Lielo labdarības Robežtirgu.

 

Paldies ikvienam, kurš gādāja par Robežtirgus atmosfēru un kārtību.

Uz tikšanos nākošgad.

 

Informāciju sagatavoja: Valkas novada TIB tūrisma speciāliste Diāna Aņina

 

Foto: Aira Vērse

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.