24.07.2019
Viesu nams "Bergervilla"

Meža stigu krustojumā, 200-gadīgu priežu ieskauta, meža zvēru apsargāta, noslēpumaina stāv Vijciema medību pils. Tā celta 1907. gadā, te apmetās muižkungi un baroni, kad devās medībās. Šodien vēsturiskajā medību pils ēkā ierīkots dizaina viesu nams Bergervilla, kas piedāvā izsmalcinātā atmosfērā baudīt mieru un klusumu un atpūsties no ikdienas skrējiena.

 

Medību pils mājā pieejami 4 gaumīgi iekārtoti numuriņi ar vannasistabām, kuros ar papildvietām iespējams izguldīt līdz 14 personām, pilnībā aprīkota virtuve, koplietošanas telpas – viesistaba, vestibils un bibliotēka. Apkārt skaisti priežu meži, meža ezeri, pastaigu takas, un fantastisks miers un klusums.

 

Blakus esošajā Meža SPA mājā pieejama malkas pirtiņa ar atpūtas telpu, āra kubls ar hidromasāžu, banketu zāle nelielām svinībām līdz 35 personām. Ēkas mansarda stāvā pieejami numuriņi nakšņošanai līdz 11 personām. Papildus piedāvājam dažādus SPA rituālus un pirtnieka pakalpojumus.

 

Grupām piedāvājam ekskursiju pa Medību pili ar stāstiem par vēsturi un mūsdienām, gardas mājas kūkas un kafijas baudīšanu. Papildus interesanta aktivitāte – fotoorientēšanās telpās. Pieejama velo noma un nūjošanas inventārs.

 

Vijciema Medību pils apkārtnē atrodas vairāki kultūrvēstures un dabas objekti, kā piemēram Vijciema čiekurkalte, Vijciema luterāņu baznīca, etnogrāfiskā zemnieku sēta Ielīcas, kur filmēta latviešu filma Pūt vējiņi, Kokšu ezeru dabas takas un citi.

 

Vēsturiskā Vijciema medību pils ēka ir lieliska vieta nelielām svinībām. Telpas dekorētas ar autentiskām 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma mēbelēm un grezniem angļu stila kamīniem. Senatnīgais interjers, mierpilnā atmosfēra un dabas tuvums ļaus atslēgties no ikdienas skrējiena un izbaudīt svētku mirkli! Mēs un mūsu sadarbības partneri parūpēsies par visu, kas nepieciešams jūsu īpašā notikuma svinībām. Piedāvājam nomāt visu kompleksu vai atsevišķas ēkas, kas atbilstu tieši jūsu svinību specifikai, viesu skaitam, budžetam un vēlmēm!

 

Bergervillā tiek rīkoti Sajūtu vakari – akustiski koncerti ar Latvijā pazīstamiem un iemīļotiem mūziķiem. Tā ir kā intīma saruna klausītājam ar mūziķi. Koncerti pieejami ļoti ierobežotam cilvēku skaitam.

 

Saziņai – info@bvilla.lv vai zvanot 29268474 Agneta

Adrese – Vijmeži 4, Vijciema pagasts, Valkas novads

GPS – 57.6288766, 26.0332423

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.