07.07.2021
Jāņa Lūsēna mūzikas nams “Ozolu skola”

Kopš 2020. gada februāra Valkas novada Zvārtavas pagasta Ozolu skola ir atdzimusi jaunai dzīvei. Komponists Jānis Lūsēns to iecerējis veidot kā nepieradinātu kultūras pasākumu norises vietu mākslas, mūzikas un izglītības jaunradei. Labiekārtojot Ozolu skolu, esam padomājuši arī par cilvēkiem, kuri, apceļojot Ziemeļvidzemi, meklē vietu, kurā atgriezties un uzkrāt spēkus jauniem ceļojumiem.

 

Apartaments

  • Ēkas pirmajā stāvā ar atsevišķu ieeju esam izveidojuši 70 m2 plašu divistabu apartamentu, kas ļauj justies netraucētiem. Telpas paredzētas 4 cilvēkiem. Ja ir vajadzība pēc vairāk gultas vietām, tad varam atrast risinājumu.
  • Plašajā guļamistabā ir divguļama, vienguļama gulta un citas mēbeles ērtībām. Pa logu paveras skaists skats uz apkārtni un 100-gadīgo ozolu.
  • Viesistaba ir apvienota ar virtuvi. Telpā ir liels, izvelkams stūra dīvāns, TV, internets. Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo ēdienu gatavošanai, ir cepeškrāsns, plīts, ledusskapis, trauki utt. Varam palīdzēt ar ieteikumiem lauku produktu iegādei.
  • Vannas istabā ir viss, kas nepieciešams (fēns, veļasmašīna utt.).
  • Varam rekomendēt dažādas apskates vietas tuvākā un tālākā apkārtnē.

Cenas pēc vienošanās.

 

Telpas svinībām, semināriem, atpūtai

 

  • 60m2 plašā bibliotēkas zāle ir piemērota nelielām viesībām, semināriem vai vienkārši atpūtai, kafijas un gardumu baudīšanai.
  • Viesiem pēc vēlēšanās kā dāvanu varam sniegt muzikālu ceļojumu skaņu pasaulē, relaksējoties lielās zāles guļamkrēslos, kā arī iepazīstināšanu ar mūzikas instrumentu kolekciju un nelielu to demonstrāciju.
  • Ēkai pieguļošajā teritorijā ir parks ar seniem kokiem un divi dīķi.

Cenas pēc vienošanās.

 

Rīkstnieks Māris Zvaunis teicis tā: “Ozolu skola atrodas skaistā Ziemeļvidzemes paugurainē, kas ir enerģētiski spēcīga zona. Pašu ēku dabā ir pozicionējuši viedi balti, jo pamatenerģijas skolā ir uguns (dainās – zelta enerģijas). Liepu aplis pagalmā ir stādīts ar gudru ziņu – uz uguns krusta, jeb zelta ābelītes. Skaisto pieguļošo teritoriju norobežo uguns āderes, radot fantastisku energovairogu. Tautā šādas vietas sauc par Dieva ausīm.”

 

Mūsu skolas tuvumā atrodas vairāki ezeri, kur iespējams noīrēt laivu, dabas veltēm pilni Valsts meži un daudzveidīgi apskates objekti.

 

Gaidīsim pie mums ciemos miera un klusuma baudītājus.

 

 

info@janislusens.lv

29148787, 26449696

www.janislusens.lv

Adrese: Ozolu skola, Zvārtavas pagasts, Valkas novads, LV 4735

GPS 57.562831, 26.221914

 

 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.