23.05.2017
Valkas brīvdabas estrādē izrādīs komēdiju jeb TV šovu lauku sētā

 

8.jūlijā plkst. 19.00 Valkas pilsētas brīvdabas estrādē izrādīs komēdiju jeb TV šovu lauku sētā “Saimnieks meklē saimnieci”.

 

Izrāžu apvienības “Pannas Teātris” jaunākā izrāde - komēdija “Saimnieks meklē saimnieci” - šajā vasarā viesoties vairākās Latvijas pilsētās, arī Valkā. Spilgti tēlu raksturi, komiskas situācijas un negaidīti sižetu pagriezieni komēdijā, kas ļaus izsmieties ne tikai par mīlas trijstūra radītajām peripētijām, bet arī par televīzijas šovu spožumu un postu.

TV šova veidošanas aizkulises, kuriozi filmēšanas laukumā, “netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā - tas viss situāciju komēdijā “Saimnieks meklē saimnieci”. No meliem līdz patiesībai, no smiekliem līdz asarām, izrādes notikumi noved pie atziņas, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā.

 

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Zane Daudziņa vai Līga Zeļģe, Madara Melne - Tomsone, Aldis Siliņš vai Imants Strads. Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar „Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”. Izrādes režisors – Juris Rijnieks.

 

Izrāde ir divās daļās ar starpbrīdi. Vecuma ierobežojums bērniem - no 7 gadu vecuma.  

       

Biļešu cena: iepriekšpārdošanā - 8 eiro, izrādes dienā - 12 eiro. Biļetes var iegādāties Valkas pilsētas kultūras namā un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

 

 

Par izrāžu apvienību “Pannas Teātris”:

Tūkstošiem skatītāju visā Latvijā jau iepazinuši “Pannas Teātra” izrādes “Tētis”, “Tāda es esmu’’, “ Puse no sirds”, “Līgavainis”, „Jaunais TĒTIS”, “Gribu bērnu!”, “Kukulis”, „Bruņota un Bīstama”, kas  likušas skatītājiem izjust prieku un jautrību  gandrīz visos kultūras centros Latvijā, kā arī priecējušas tautiešus, viesojoties Īrijā, Zviedrijā, Austrālijā, Amerikā u.c.

 

Informācija par izrāžu norises vietām – www.pannasteatris.lv

Informācija: www.pannasteatris.lv

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Kultūras pasākumu organizatore

Līga Šnuka

 

Solīto laika apstākļu dēļ (lai skatītājiem siltāk un sausāk) izrādes "Saimnieks meklē saimnieci" organizatori izlēmuši, ka aizraujošā komēdija notiks iekštelpās - Valkas pilsētas kultūras namā.

Tiekamies 8.jūlijā plkst.19.00!

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.