12.01.2016
Starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2016”.

Kā katru gadu, arī 2016.gada 5.-7.februārī Rīgā, Kīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā norisināsies ikgadējā  Starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2016”.

Valkas novada Tūrisma birojs ņems dalību izstādē un prezentēs Valkas novadu ar informatīvajiem materiāliem. Pagājušā gada izstādē Valkas novads apvienojās ar Rūjienas, Naukšēnu un Mazsalacas novadiem zem saukļa „Ziemeļu stīga”. Izstādes apmeklētāji, apmeklējot „Ziemeļu stīgas” stendu varēja ne tikai uzzināt informāciju par Ziemeļvidzemes novadiem un iegūt informatīvos bukletus, bet arī pagaršot SIA „Pedelīte” gatavotos konditorijas izstrādājumus, Naukšēnu eļļu ar pašgatavotu maizi.

Gatavojoties šī gada lielajam tūrisma informācijas gadatirgum, Valkas TIB vēlas aicināt Valkas novada tūrisma pakalpojuma sniedzējus, mājražotājus, amatniekus, vietējos suvenīru ražotājus piedalīties ar savu produkciju vai informatīvo materiālu un atbalstu dalībai „Balttour 2016”.

Savus ierosinājumus, piedāvājumus un idejas lūgums sūtīt uz Valkas TIB e-pastu: tib[uz]valka[punkts]lv, vai arī zvanot pa tel.: 647 255 22; 26 44 66 02.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.