16.03.2016
Sākas pieteikšanās 14.Lielajam Valkas – Valgas labdarības Robežtirgum 2016

Šonedēļ sākusies pieteikšanās 14.Lielajam Valkas – Valgas labdarības robežtirgum, informē tirgus organizatori. Tirgošanās šogad notiks 7.-8.maijā Valkā un Valgā pie Rīgas ielas Robežpunkta.

 

Tūrisma informācijas biroja vadītājs Madars Lāns aicina tirgotājus pieteikt vietu tirgū savlaicīgi: “Šogad ir ieviesta elektroniska reģistrācija ar konkrētas tirdzniecības vietas rezervāciju un priekšapmaksu. Pirms reģistrācijas lūdzam izlasīt tirgus nolikumu un neskaidrību gadījumā jautāt papildus informāciju tūrisma biroja darbiniekiem”. Ar robežtirgus nolikumu iespējams iepazīties Valkas novada mājaslapāwww.valka.lv sadaļā Kultūra/ Lielākie pasākumi/ Robežtirgus.

 

Veicot priekšapmaksu, par tirdzniecību ar rūpniecības, saimniecības un plaša patēriņa pārtikas precēm, kā arī ar zemnieku un individuālo ražotāju pašu ražotām pārtikas precēm un atspirdzinošiem bezalkoholiskiem dzērieniem, saldējumu vai cukura vati mērķa ziedojums vienai dienai būs 15 eiro par vienu vietu. Par divām dienām būs jāmaksā 20 eiro.

 

Tāds pats mērķa ziedojums būs arī par tirdzniecību ar stādiem, dārzeņiem, grieztiem ziediem, dārzniecību saistītām precēm, ar dzīvniekiem saistīta inventāra un barības pārdošanu, kā arī par tirdzniecību automašīnām un to saistīto inventāru un par reklāmu ar skaistumkopšanas un ārstniecības līdzekļiem. Pasākuma dienā maksa par vienu vietu un vienu dienu būs 25 eiro, bet par divām dienām –30 eiro.

 

Savukārt par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, presi, iespieddarbiem priekšapmaksa par vienu vietu būs 10 eiro dienā un 15 eiro par divām dienām. Tikpat jāmaksā būs tūrisma informācijas/pakalpojumu sniedzējiem un par dažāda veida atrakciju izvietošanu. Apmaksa pasākuma dienā - 20 eiro par vietu par vienu dienu un 25 eiro par vienu vietu par divām dienām.

 

Par partijas reklāmas stenda, telts vai cita veida vizuālās reklāmas izvietošanu būs jāmaksā 30 eiro dienā. Lielajiem alus tirgotājiem izmaksas par tirdzniecības vietu būs 50 eiro, bet mazajām vīna un alus darītavām, kā arī mājražotājiem - 20 eiro dienā.

 

Viena tirdzniecības vieta, tāpat kā pērn, būs 3x3 metri. Būs arī iespēja piemērot 50% atlaidi no tirdzniecības vietas maksas maznodrošinātām personām ar nelielu individuālo izstrādājumu daudzumu.

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – Valkas/Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai uz Latvijas - Igaunijas robežas starp Rīgas un Raiņa ielām.

 

Savukārt iepriekšējā gadatirgū saziedotie līdzekļi tiks novirzīti unikālu šūpoļu uzstādīšanai, kuras plānots uzstādīt rekonstruētajā Valgas – Valkas dvīņu pilsētas centra teritorijā. Šobrīd norisinās starptautisks arhitektūras konkurss “Valgas – Valkas dvīņu pilsētas centra teritorijas un gājēju ielas koncepcija”. Tā rezultāti tiks paziņoti līdz 2016.gada 10.jūnijam. Centra rekonstrukciju plānots pabeigt līdz 2017.gada beigām.

 

 

NOLIKUMS

 

Reģistrēties elektroniski ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja: Zane Brūvere, Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.