03.12.2020
Piedalies orientēšanās spēlē "walk VVALK"

Dodies piedzīvojumā pa Valgu un Valku!

 

2020. gada nogalē no 12. līdz 27. decembrim Valgā un Valkā (vai tikai vienā pilsētā) ikvienam ir radīta iespēja doties orientēšanās piedzīvojumā ar savu mobilo tālruni un iepazīt dvīņu pilsētas no jauna. Interreg Igaunijas-Latvijas programma kopā ar “Tūrists savā pilsētā” ir sagatavojusi un aicina Jūs vai jūsu draugus piedalīties aizraujošā spēlē “walk VVALK”, izmantojot Roadgames aplikāciju mobilajā tālrunī. 

 

Lai rezultāts būtu pēc iespējas veiksmīgāks un punktu skaits augstāks, jāņem pilnībā uzlādēts mobilais tālrunis ar jau ielādētu Roadgames aplikāciju, jāieliek kabatā uzlādes akumulators, jāiepazīstas ar spēles instrukciju, jāsaģērbj gan sevi, gan pirkstiņus darbam uz ekrāna atbilstoši tā brīža laika apstākļiem, kā arī jānoskaņo pelēkās šūniņas daudzu jo daudzu uzdevumu izpildei. Spēlei atvēlētas 2 stundas.   

 

Piedalīties spēlē var individuāli vai komandās no 2 līdz 5 dalībniekiem katrā, bet, kādu komandu veidot, to visticamāk noteiks uz spēles laiku spēkā esošie drošības pasākumi. Iespējams varēsi doties spēlē kopā ar draugiem, bet varbūt to varēs tikai ar ģimenes locekļiem. Spēli var spēlēt arī tikai vienā no pilsētām. 

 

5 veiksmīgākās komandas un 5 individuālie spēlētāji ar visaugstāko punktu skaitu saņems EstLat tūrisma pieredzes balvas 150, 120 un 100 eiro vērtībā komandām un 70, 50, 30 eiro vērtībā individuāliem spēlētājiem. Uzvarētājas komandas un individuālos spēlētājus Interreg Igaunijas-Latvijas programmas sekretariāts paziņos nedēļas laikā pēc spēles. 

 

Katrs spēles dalībnieks, neatkarīgi no rezultāta, varēs saņemt speciālu Eiropas sadarbības dienas pārsteiguma balvu. Uzrādot telefonā izspēlētu spēli, balvas varēs saņemt Valgas Apmeklētāju Centrā vai Valga SELVER Igaunijā vai Valkas Tūrisma un informācijas birojā vai Virši Valka Latvijā.   

 

Vairāk par spēli, tai skaitā latviešu un igauņu valodās, var uzzināt Igaunijas-Latvijas programmas Facebook lapā 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vineta Šnore

Programmas konsultante

Igaunijas - Latvijas programma

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.