21.01.2016
Pasākumu kalendārs Valkas novadā, Valgā (22.01.-24.01.)

Arī šonedēļ Valkas novadā un Valgā plašs piedāvājumu klāsts gan veselai miesai, gan garam! Ir īstais laiks ziemīgām sporta aktivitātēm, tāpēc aicinam izmēģināt gan novada slidošanas laukumus Valkā un pagastos, gan slēpošanas trasi "Sedaskalnos", kas ierīkota speciāli slēpošanas mīļotājiem (1.km uz autoceļa Valka-Smiltene). Vairāk informācijas par slidošanas un slēpošanas iespējām, kā arī par slidotavu darba laiku – www.valka.lv.  Sekojiet līdzi notikumiem novadā mūsu mājaslapā un arī sociālajos tīklos draugiem.lv, twitter un facebook.com/Valkasnovads

 

Piektdien, 22. janvārī, plkst. 19:00 Valgas sporta hallē - "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā turnīra spēle.

“BK Valka/Valga” savā laukumā uzņems turnīra līderus - BK “Ventspils" komandu. Kā ierasts, BK "Valka/Valga" mājas spēlē notiks puslaika skatītāju metienu konkurss, kā arī visas ieejas biļetes piedalās pārsteigumu balvu izlozē. Piedalies Aldaris LBL 25. sezonas skatītāju konkursā! 40 sekunžu laikā realizējot četrus metienus no atzīmētajiem punktiem, skatītājs var laimēt 250 eiro! Biļetes uz spēli iespējams iegādāties spēles dienā sākot no 18:00 Valgas sporta hallē.

 

22.janvārī plkst. 20:00 23.Latvijas čempionāts florbolā vīriešiem 2.līga FK Valka – Koknese

23.janvārī
plkst.11.00 Folkloras diena Valkas pilsētas kultūras namā. No plkst.11.00 līdz 15.00 gan lieli, gan mazi aicināti apmeklēt meistardarbnīcas (Plašāk lasi -http://www.valka.lv/lv/valkas-novads-1/kultura-2/folkloras-diena-ziemas-zimes-vidzeme)


Ieeja uz darbnīcām: 2 eiro, skolēniem un bērniem - bez maksas.

Plkst.17.00 sāksies folkloras kopu koncerts. Piedalīsies folkloras kopas ‘’Mežābele’’ (Jērcēni), ”Rota’’ (Rencēni), ’’Dzīne’’ (Ķoņi), “Endzelīte’’ (Dikļi), “Rudzupuķe’’ (Launkalne), “Putni’’ (Lēdurga), “Pērlis’’ (Druviena), “Dandari’’ (Rīga), “Sudmaliņas’’( Valka),’’ Dzieti’’ (Cēsis), ansamblis ‘’Romaški” ( Sēļi) un deju kolektīvi ‘’Vendīgs’’ (Valka), ’’Spriņģi’’ (Lugaži), Kārķu deju kolektīvs. Pēc koncerta notiks danču vakars.
Ieeja uz koncertu un danču vakaru: 2 eiro, skolēniem un bērniem - bez maksas.

 

24.janvārī Vijciema sporta laukumā, ZIEMAS SPORTA DIENA! Ziemas prieku baudīšana, dažādas aktivitātes gan maziem, gan lielajiem un arī kopīgā zupas taisīšana un ēšana!

26. janvārī
plkst. 19:00 Alexela Eesti meistarlīga basketbolā - BK Valga-Valka/Maks&Moorits-TTU kk, Valgas sporta hallē

 

VALGĀ:

Piektdien, 22.janvārī


15.00 Valgas Centrālajā bibliotēkā atkārtotās izmantošanas radošā darbnīca pirmklasniekiem.

 

Sestdien, 23.janvārī

9.00 Valgas sporta hallē futbols: Warrior Cup 2001.g. jaunekļiem.

18.00 Valgas Kultūras un interešu centrā studijas "Joy" ziemas koncerts "Šī ir mūsu zeme"


Svētdien, 24.janvārī

9.00 Valgas sporta hallē futbols: Warrior Cup 2004.g. zēniem.

16.00 Valgas Kultūras un interešu centrā Elvas pūtēju orķestra un Piirilinna/Robežpilsētas Bigbenda Jaunā gada koncerts. Solisti: Kaidi Kuusk un Jaana Obersta. Diriģenti: Ülo Laanesaar un José Antonio Page Ramirez.

 

Izstādes: Kārķu tautas namā līdz 1. martam apskatāma fotomākslinieka Jāņa Gleizda darbu izstāde.
Valkas novadpētniecības muzejā – izcilās fotogrāfes Māras Brašmanes izstāde “Barikādes.1991.”

 

Raksts: Zane Brūvere

Foto: Aira Vērse

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.