11.03.2020
Lielākie pasākumi Valkā un Valgā 2020

2020. gadā Valkas novadā un Valgā gaidāmi vairāki aizraujoši pasākumi, kurus aicinām jau laicīgi ieplānot savos kalendāros!

 

 

18. Lielais labdarības Robežtirgus

Kad? 9.,10. maijā 

Norises vieta:  Valga-Valka

 

Šogad Robežtirgus norisināsies 9. un 10.maijā, pulcējot tirgotājus gan no Latvijas un Igaunijas, gan no tālākām valstīm. Kā ierasts, tirgus apmeklētājus priecēs atrakcijas, izklaides, mūzika divu dienu garumā. Neizpaliks arī tradicionālais starptautiskais desu un gaļas festivāls, degustācijas un BBQ konkurss.

Par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim - atpūtas vietas pie Zāģezera labiekārtošanai.

Informācija tirgotājiem pieejama: ŠEIT

 

 

Valgas-Valkas pilsētas svētki

Kad? No 11. līdz 14. jūnijam

Norises vieta: Valga-Valka

 

Šogad Valkas un Valgas pilsētu svētki norisināsies no 11. līdz 14. jūnijam. Kā ierasts svētkos būs dažādi pasākumi, orķestris, bērnu pasākumi, laivu rallijs un citi notikumi. Turpināsim arī pērn iesākto tradīciju, veidojot kopīgu Valkas un Valgas svētku parādi.

 

 

Valgas Militārais festivāls

Kad? 18.jūlijā

Norises vieta: Valga

 

Jau 12. reizi Valgā norisināsies militārās vēstures festivāls “MilFest 2020”. Valgas Militārās vēstures festivāls izceļas ar savu unikālo programmu: interesenti tiks iepazīstināti ar bruņoto spēku struktūrām, būs vērojama kareivju maršēšana, kauju paraugiestudējumi, muzejos būs atvērtas dažādas militārām tēmām veltītas izstādes, notiks senlietu tirdziņš un koncerti. Pasākumā piedalīsies kara vēstures klubi no dažādām valstīm. Ikviens sev atradīs kādu interesantu nodarbi!

 

 

Dabas koncertzāle "Par sēņotni"

Kad? 24. jūlijā

Norises vieta: Valkas pagastā "Bekas"

 

24. jūlija vakarā Valkas pagastā norisnāsies grandiozais Dabas koncertzāles pasākums. Dabas koncertzāle nav tikai koncerts, tas ir projekts, kurā uzstājas ne tikai mūziķi, bet arī zinātnieki, kuri cilvēkiem saprotamā valodā skaidro ar dabu saistītas tēmas. Šogad Dabas koncertzāles tēma būs "sēņotne", tāpēc arī izvēlēta vieta ar šo labskanīgo nosaukumu - "Bekas"

http://www.dabaskoncertzale.lv/

 

 

Pasaules valcēniešu dienas

Kad? No 30. jūlija līdz 2. augustam

Norises vieta: Valka

 

Aicinām visus valcēniešus Latvijā un pasaulē no 30. jūlija līdz 2. augustam uz Pasaules valcēniešu dienām Valkā!

Plaša programma: atkalsatikšanās, izstādes, diskusijas, koncerti, kino, balle, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijai 100 un citas aizraujošas aktivitātes.

 

 

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai www.valka.lv un Valkas novada sociālo tīklu vietnēs Facebook, Draugiem.lv, Twitter, Instagram.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.