11.06.2019
Jūlijā Valkā klientus apkalpos SEB bankas mobilā filiāle

Šā gada jūlijā, Valkā, Valkas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) klientus pieņems SEB bankas mobilās filiāles speciālists. Pieteikšanās pa tālruni 28644365 vai klātienē pie VPVKAC vadītājas.

         

Izvērtējot klientu skaitu, kas būs pieteikušies un izrādījuši nepieciešamību pēc SEB bankas pakalpojumiem, tiks noteikts konkrēts datums un ar tiem iedzīvotājiem, kas būs pieteikušies bankas vīzītei, sazināsies Valkas novada VPVKAC speciālisti.

 

SEB bankas mobilā filiāle saviem klientiem trešo reizi dos iespēju saņemt visus ikdienas finanšu pakalpojumus, kas tradicionāli pieejami bankas filiālē (izņemot skaidras naudas darījumus). Tikšanās dienā iedzīvotājiem būs iespēja nomainīt kodu karti pret kodu kalkulatoru, atvērt kontu, iemācīties lietot internetbanku, mobilo aplikāciju, bez maksas pieslēgt vai atbloķēt internetbanku, aktualizēt personas datus, lai turpmāk attālināti pieteiktu bankas pakalpojumus.

 

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, pieteikties un izmantot doto iespēju tikties ar bankas speciālistu klātienē!

 

Kā jau tika ziņots iepriekš, ikdienā Valkā par SEB bankas un Swedbank internetbankas lietošanu, kā arī pakalpojumiem, kas piesakāmi, izmantojot internetbanku, iedzīvotājus konsultē, sniedz atbalstu, Valkas novada VPVKAC speciālisti. 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.