02.03.2021
Izsludināta pieteikšanās "Atvērtajām dienām laukos" 2021 (PAPILDINĀTS!)

"Atvērtās dienas laukos" BŪS arī šogad - no 10.-13. jūnijam! 

 

Aicinām ikvienu lauku tūrisma uzņēmēju pievienoties šim pasākumam: naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, atrakciju parki, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi.


Sīkāka informācija: https://www.celotajs.lv/lv/news/item/view/1104


Piesakiet savu dalību, aizpildot elektronisku PIETEIKUMA ANKETU <https://forms.gle/G2nwMDsncgmasEHC7>


Pieteikšanās pagarināta līdz 26. martam!"Atvērtās dienas laukos" ir Latvijas lauku apceļošanas un iepazīšanas pasākums ar mērķi popularizēt laukus - laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt iedzīvotājus iepazīt lauku dzīvi, nobaudīt lauku labumus, atrast saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī atpūsties un izbaudīt aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

 

Vadoties pēc situācijas valstī tiks sagatavotas vadlīnijas un ieteikumi viesu uzņemšanai, kā arī iespējamas izmaiņas.

 

Pasākumu organizē LLTA "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).Mājas kafejnīcu dienas visā Latvijā. 

 

Šajā vasarā un tās izskaņā plānotas arī "Māju kafejnīcu dienas".Aicinām vietējos koordinātorus pieteikt sava reģiona dalību "Mājas kafejnīcu dienām" līdz 31. martam. 

 
Sīkāka informācija un pieteikuma anketa: https://www.celotajs.lv/lv/news/item/view/1103

 

 

Informāciju sagatavoja:

Lauku ceļotājs 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.