12.03.2018
Ir sākusies pieteikšanās 16.Lielajam labdarības Robežtirgum

Ir sākusies pieteikšanās 16.Lielajam Valkas – Valgas labdarības robežtirgum. Tirgošanās šogad notiks 5.-6.maijā Valkā un Valgā pie Rīgas ielas Robežpunkta.

 

Dalībnieks tirgum piesakās elektroniski: https://docs.google.com/forms/

 

Pirms reģistrācijas lūdzam izlasīt tirgus nolikumu un neskaidrību gadījumā jautāt papildus informāciju Valkas tūrisma biroja darbiniekiem.

 

Par tirdzniecību ar rūpniecības, saimniecības un plaša patēriņa pārtikas precēm, kā arī ar zemnieku un individuālo ražotāju pašu ražotām pārtikas precēm un atspirdzinošiem bezalkoholiskiem dzērieniem, saldējumu vai cukura vati mērķa ziedojums, veicot priekšapmaksu vienai dienai būs 15 eiro par vienu vietu, par divām dienām - 20 eiro par vienu vietu. Pasākuma dienā maksa par vienu vietu un vienu dienu būs 25 eiro, bet par divām dienām –30 eiro.

 

Tāds pats mērķa ziedojums būs arī par tirdzniecību ar stādiem, dārzeņiem, grieztiem ziediem, dārzniecību saistītām precēm, ar dzīvniekiem saistīta inventāra un barības pārdošanu, kā arī par tirdzniecību automašīnām un to saistīto inventāru un par reklāmu ar skaistumkopšanas un ārstniecības līdzekļiem. Veicot priekšapmaksu vienai dienai būs 15 eiro par vienu vietu, par divām dienām - 20 eiro par vienu vietu. Pasākuma dienā maksa par vienu vietu un vienu dienu būs 25 eiro, bet par divām dienām –30 eiro.

 

Savukārt par tirdzniecību ar daiļamatniecības un amatniecības izstrādājumiem, presi, iespieddarbiem priekšapmaksa par vienu vietu būs 10 eiro dienā un 15 eiro par divām dienām. Tikpat jāmaksā būs tūrisma informācijas/pakalpojumu sniedzējiem un par dažāda veida atrakciju izvietošanu. Apmaksa pasākuma dienā - 20 eiro par vietu par vienu dienu un 25 eiro par vienu vietu par divām dienām.

 

Par partijas reklāmas stenda, telts vai cita veida vizuālās reklāmas izvietošanu būs jāmaksā 30 eiro dienā par vienu vietu. Lielajiem alus tirgotājiem izmaksas par tirdzniecības vietu būs 50 eiro, bet mazajām vīna un alus darītavām, kā arī mājražotājiem - 20 eiro dienā.

 

Viena tirdzniecības vieta, tāpat kā pērn, būs 3x3 metri. Būs arī iespēja piemērot 50% atlaidi no tirdzniecības vietas maksas maznodrošinātām personām ar nelielu individuālo izstrādājumu daudzumu.

 

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – velosipēdu nomas paplašināšanai un Valkas/Valgas pilsētu labiekārtošanai.

 

NOLIKUMS

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.