31.03.2021
Foto spēle “Toreiz un tagad” Valkas novadā

No 2. aprīļa līdz 9. maijam aicinām Valkas novada iedzīvotājus, viesus un citus interesentus piedalīties aizraujošā foto spēlē “Toreiz un tagad” un sacensties par galveno balvu 100 EUR.

 

Spēles mērķi ir veicināt Valkas novada popularitāti, vēršot uzmanību uz kultūrvēsturiskiem un tūrisma objektiem Valkas novadā un to izmaiņām laika gaitā, iegūt kvalitatīvus foto attēlus, kurus izmantot Valkas novada popularizēšanai, un papildināt Valkas novada publisko bibliotēku novadpētniecības krājumus.

 

Foto spēlē tiek piedāvātas senas fotogrāfijas, kurās attēloti dažādi objekti, ēkas, dabas skati vai vietas Valkas novadā. Spēles 30 fotogrāfijas atspoguļo gan Valku, Valkas pagastu, gan Kārķus, Ērģemi, Zvārtavu un Vijciemu. Bildes apskatāmas un lejupielādējamas ŠEIT.

 

Dalībnieka uzdevums foto spēlē ir piedāvātajai fotogrāfijai uzņemt pēc iespējas precīzāku tās atkārtojumu un skatu mūsdienās. Jo vairāk fotogrāfiju ar dažādiem dotajiem spēles objektiem dalībnieks iesūtīs, jo lielāka iespēja saņemt galveno balvu 100 EUR, savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji attiecīgi saņems 75 EUR un 50 EUR. Starp visiem iesūtīto fotogrāfiju autoriem noteiks arī sešus simpātiju balvas saņēmējus. Fotogrāfijas vērtēs žūrijas komisija piecu cilvēku sastāvā, katru iesūtīto attēlu vērtējot 3 punktu skalā. Foto spēles rezultāti līdz 29.maijam tiks atspoguļoti mājaslapā www.valka.lv.

 

Dalībniekiem foto attēli jāiesūta līdz 2021. gada 9. maijam viedtālruņa aplikācijā WhatsApp uz numuru +371 26201459 vai jāaugšupielādē jebkurā failu glabāšanas platformā, nosūtot piekļuves saiti uz e-pastu roberts.johansons@valka.lv. Sīkāku informāciju par spēli un norādes par fotogrāfiju iesūtīšanas kārtību skatieties nolikumā ŠEIT. Konsultāciju par foto spēli var saņemt Valkas novada Tūrisma informācijas birojā, Rīgas ielā 22, zvanot pa tālruni 26446602 vai rakstot tib@valka.lv.

 

Foto spēli “Toreiz un tagad” organizē Valkas novada domes Izglītības, kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa sadarbībā ar Valkas novada bibliotēkām, Tūrisma un informācijas biroju, priekšsēdētāja sekretariātu un pagastu pārvaldēm.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Līga Tetere

Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktore

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.