27.12.2017
Februārī Valkā viesosies Latvijas Nacionālais balets ar izrādi Tikko. Svīta no baleta “Riekstkodis”

2018. gada 11. februārī plkst.16.00 Valkas pilsētas kultūras namā viesosies Latvijas Nacionālais balets.

 

Baleta vakara pirmajā daļā būs skatāms horeogrāfes Elzas Leimanes veidotais laikmetīgais viencēliens “Tikko”. “Ir mirkļi, kas nepadodas laika mērauklai. Laikam ir iluzora daba, tas caurvij dzīves, mānot, ka piedzīvotais pirms gada vai pat desmit, var mūžam šķist kā mirklis, kas cēlis spārnos tikko... Triju sieviešu stāsts, rekonstruēts laikā, tas pārklājas un jau atkal saplūst vienā. Jo jūtu pasaule mums ir tik dažāda un vienlaikus – visiem līdzīga. Jo, atmiņās klejojot, nereti mēdzam notikumus aizvien izdzīvot no jauna, varbūt cerībā, ka tajos kas mainīsies,” iestudējumu raksturo Elza Leimane.

 

Vakara otrajā daļā skatītājus priecēs svīta no Pētera Čaikovska baleta “Riekstkodis” – lielā balle, kuras centrā ir šīs skaistās ziemas pasakas galvenie varoņi Marija un princis Riekstkodis. Iestudējumu veidojis horeogrāfs Aivars Leimanis, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Aleksandrs Vasiļjevs.

 

Biļešu cenas :  balkonā 20 eiro, zālē: pirmās 100 – 15 eiro , otrās 100 – 17 eiro, pārējās- 19 eiro.  Tās nopērkamas Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas kultūras nama

Direktora vietniece 

Līga Pandalone

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.