19.02.2021
Aptaujas „Lielais labdarības Robežtirgus” 2021 – būt vai nebūt? rezultāti

Aptaujas mērķis bija noskaidrot apkārtējo viedokli par šogad gaidāmo Lielo labdarības Robežtirgu – to rīkot vai tomēr pārcelt uz nākamo 2022.gadu. Aptaujā kopā saņēmām 200 cilvēku viedokļus. 67% bija Valkas pilsētas iedzīvotāji, 18,5% novada, savukārt 14,5% citas pašvaldības iedzīvotāji.

 

Lielākā daļa (97,5%) kaut vienu reizi ir apmeklējuši Robežtirgu iepriekš un galvenokārt ieņem pircēja lomu. Savu viedokli aptaujā izteica arī pārdevēji (9,5%) un apmeklētāji, kuri tirgu izmanto, lai izbaudītu piedāvātās izklaides iespējas aktīvajā atpūtas zonā.

 

Vairāk kā puse no aptaujātajiem (73%) apmeklētu Lielo labdarības Robežtirgu arī tad, ja tam būtu iespēja notikt maijā, 10% to neapmeklētu, taču 17% vēl šaubās.

 

 

1.att. Vai Jūs to apmeklētu šogad, ja tas notiktu kā paredzēts 8.-9.maijā?

 

Gandrīz tieši tikpat aptaujāto (74,5%) būtu gatavi Robežtirgū piedalīties arī tad, ja tomēr to nāktos pārcelt uz rudeni. Kā vispiemērotāko mēnesi apkārtējie min septembri.

 

 

2.att. Vai Jūs to apmeklētu šogad, ja tas notiktu rudenī?

 

Jautājot cilvēku viedokļus, ierosinājumus vai iebildumus galvenokārt saņēmām uzmundrinošus vārdus lēmuma pieņemšanā un organizēšanas procesam. Cilvēki ļoti labprāt to apmeklētu jau visiem ierastajā laikā – maijā, taču visi ir par drošību, veselību un labāku epidemioloģisko situāciju valstī, tāpēc ir gatavi būt elastīgi un svinēt svētkus arī kādā no citiem gada mēnešiem.

 

Šobrīd norit sagatavošanās darbi, sapulces un viedokļu apmaiņas, lai pie iespējas drošāk un ērtāk sarīkotu Lielo labdarības Robežtirgu! Precīzāka informācija vēl sekos. Paldies visiem, kas izteica savu viedokli!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada Tūrisma un informācijas birojs

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.