07.06.2021
Aicinām darbā tūrisma speciālistu uz sezonas laiku

Valkas novada dome (reģ. Nr. Nr.90009114839) uz sezonas laiku (5 mēneši) aicina darbā Tūrisma un informācijas biroja tūrisma speciālistu (kods pēc profesiju klasifikatora- 422103).

Darba pamatpienākumi:

- Veikt biroja ikdienas darbus: klientu apkalpošana, sarakste u.c.,

- Vākt informāciju, veidot un izplatīt informatīvus materiālus par tūrisma iespējām Valkas novadā un Valgas apriņķī;

- Piedalīties jaunu tūrisma veidu un maršrutu izstrādē;

- Līdzdarboties ar biroja darbību saistītu pasākumu organizēšanā;

- Dalība tūrismu veicinošu projektu izstrādāšanā un ieviešanā;

- Tūrisma statistikas apkopošana un analīze.

Prasības pretendentiem:

- Atbilstoša izglītība, vēlams ar tūrisma nozari saistītā jomā;

- Labas organizatoriskās un komunikācijas prasmes;

- Svešvalodu zināšanas.

Piedāvājam:

-     Labus darba apstākļus;

-     Stabilu atalgojumu 785 euro mēnesī;

-     Sociālās garantijas.

CV lūdzam iesniegt līdz 20. jūnijam Tūrisma un informācijas birojā, Valkā, Rīgas ielā 22, vai elektroniski uz e-pastu: signe.lorence@valka.lv

Sīkāka informācija pa tālruni: Tūrisma un informācijas biroja vadītājs – +371 26446602

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.