26.01.2018
Aicina uz Valkas pilsētas teātra izrādi Valentīns Krasnogorovs “Divbalsīga dziesma nedzirdīgajiem”

Piektdien, 9. februārī plkst.19.00 Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) uz izrādi – Valentīns Krasnogorovs “Divbalsīga dziesma nedzirdīgajiem”, aicina Valkas pilsētas teātris.

 

Cilvēka dzīve ir sarežģīta, un to nevar novērtēt viennozīmīgi. Bieži vien mēs neaizdomājamies par savas rīcības sekām un aizmirstam par galvenajām dzīves vērtībām. Pienāk arī tādi brīži, kad neko jau nevar mainīt vai labot, jo pagriezt laiku atpakaļ nav cilvēka varā.

 

Valentīna Krasnogorova lugā “Divbalsīga dziesma nedzirdīgajiem” (no cikla “Mazās traģēdijas”), varoņi it kā runā un domā tikai par sevi. Bet patiesībā stāsts ir daudz sarežģītāks, traģiskāks un smieklīgāks, nekā sākotnēji varētu šķist.

 

Kurā brīdī mīlestība pārtop zvērīgā naidā un neiecietībā, kas sagrauj ģimeni?

 

Sievietes un vīrieša naids jeb nemīlestība un alkas nepārtraukti mesties jaunās dzīves attiecībās aizdzen nebūtībā iespēju vienam otru saprast, tikai tāpēc divbalsīgā dziesma izskan nedzirdīgajiem nebūtībā.

 

Visas izrādes garumā slēpjas dziļas un personiskas pārdomas, nepiepildītas cerības un ilgas, kas rāda reālu sabiedrības modeli, kurā ģimenei ir niecīga vērtība, bet tajā pašā laikā paliek ticība, ka esam spējīgi kaut ko tajā mainīt, ja esam mīloši viens pret otru.

 

Iestudējuma režisors un scenogrāfs: Aivars Ikšelis.

Video materiāls: Kristīne Ganiņa.

Lomās: Lāsma Engere un Juris Mencis.

Izrāde notiek latviešu un krievu valodā.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties pie kultūras nama dežuranta/kasiera katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 18.00. Biļete maksā 2 eiro.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas pilsētas teātra režisors

Aivars Ikšelis

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.