15.11.2017
Aicina uz grupas ‘’Menuets’’ koncertu Valkas pilsētas kultūras namā

Saviļņojot, aizkustinot, aicinot kopā izdziedāties no visas sirds, grupas ‘’Menuets’’ koncertā Valkas pilsētas kultūras namā 20. decembrī plkst.19.00 !

 

Par viņu iedvesmas avotu var uzskatīt ’’Bītlus’’, par paroli - Imantu Kalniņu. Viņa sacerētā „Dziesma, ar ko tu sāksies " uz mūžīgiem laikiem kļuvusi par ‘’ MENUETA’’ neoficiālo himnu, ko ierasts klausīties un kopā dziedāt, kājās stāvot. 

 

Toreiz, kad lasījām starp rindām un par brīvu elpošanu varējām tikai sapņot, viņi simbolizēja PATVĒRUMU. Kalniņa dziesmu latviskums, mūziķu nesmiņķētais šarms un mīļais priekšnesums ‘’Menuetu’’ vērta PIELŪGSMES objektā , un teju katra uzstāšanās pārvērtās par bīstamu manifestāciju. Viņi ir mūsu kultūras FENOMENS, un nu gan lieli, gan mazi tiek laipni lūgti par to vēlreiz pārliecināties! Cits ļausies jaunības nostalģijai, cits - šodienas realitātei, bet vēl citu gaida ‘’Menueta’’ atklāšanas brīnums.

 

’Spožums tā kā zivij zelta zvīņas, Slava tā kā zvaigzne - krīt un dziest...’’ Līdz smeldzei pazīstama melodija un līdz mielēm pazīstams teksts...

 

Sevišķi tiem, kuriem šobrīd četrdesmit un pāri. Tā būs atgriešanās mūsu jaunībā, kad mēs kā puķu zēni un meitenes mājas ballītēs un māju pagalmos uz noskaņotām ģitārām savas uzstāšanās sākām un beidzām ar "Alvas zaldātiņiem". 

 

‘’Menuets" - tā ir sirdsapziņa, kura dzīvojusi divos gadsimtos un turpinās dzīvot latviešu tautā vēl un vēl. "Menuets" ne tikai atsauc nostaļģiskas atmiņas par aizgājušajiem laikiem, bet arī apliecina to, ka dzīvojam šeit un tagad. Grupa guvusi panākumus gan Latvijā, gan aiz valsts robežām, koncertējot Somijā, Portugālē, Vācijā un citviet. Muzicēšanas laikā iegūta tūkstošiem grupas mūzikas cienītāju uzticība, kuriem "Menueta" dziesmas saistās ar atmiņām no jaunības dienām.

 

Koncertprogrammā skanēs visu laiku skaistākās un populārākās

"Menueta" dziesmas - "Viņi dejoja vienu vasaru", "Alvas zaldātiņi", "Dzeguzes balss" un citas. Tāpat koncertā skanēs grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

 

Grupā "Menuets" šobrīd muzicē Inese Pabērza, Adrians Kukuvass, Baiba Jagere, Juris Kulakovs, Juris Sējāns, Leons Sējāns, Raimonds Bartaševics un Ikars Ruņģis.

 

Biļetes – Valkas pilsētas kultūras namā, Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv . Pirmo 150 biļešu cena 7 eiro, vēlāk - 10 eiro.

 

Uz tikšanos koncertā Valkā!

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Pandalone

Valkas pilsētas kultūras nams

Direktora vietniece

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.