25.11.2016
Aicina piedalīties aptaujā – ideju konkursā

Valkas novada dome aicina iedzīvotājus un organizācijas piedalīties aptaujā – ideju konkursā! Šīs aptaujas – ideju konkursa mērķis ir uzzināt iedzīvotāju viedokli, kādam nolūkam izmantot nākamā gada kopīgajā Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgū saziedotos līdzekļus.

 

Jau tradicionāli Robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība un tirgū iegūtie līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim.

 

Katru gadu kopīgajās Valkas/ Valgas Lielā labdarības Robežtirgus sanāksmēs tiek diskutēts, kas būs tas, kam tiks tērēti tirgū saziedotie līdzekļi. Vienmēr grūtākais šajā uzdevumā ir bijis atrast objektu, kā arī piemērotāko tā risinājumu un atrašanās vietu, lai iepriecinātu abu pilsētu iedzīvotājus un viesus. Šoreiz sanāksmes dalībnieki ir lēmuši rīkot aptauju – ideju konkursu, kurā ikviens aicināts izteikt savu viedokli, ierosināt kādu interesantu ideju, kas tiktu realizēta par robežtirgū saziedotajiem līdzekļiem.

        

Ja Jums ir interesanta ideja, ierosme vai piedāvājums, kas būs interesants un aktuāls dvīņu pilsētām Valkai un Valgai, aicinām piedalīties konkursā!

 

Līdz 19. decembrim (ieskaitot) sūtiet Jūsu idejas īsu aprakstu un skaidrojumu Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciālistei Aksanai Markovičai uz e-pastu aksana[punkts]markovica[uz]valka[punkts]lv vai papīrformātā sūtiet vēstuli vai iesniedziet Valkas novada domē Beverīnas ielā 3.

Lūgums uzrādīt savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Aptaujā – ideju konkursā piedalīsies arī Valgas apriņķa iedzīvotāji. Dvīņu pilsētu pārstāvji izskatīs visus piedāvājumus un, iespējams, tieši Jūsu ideja iekļūs labāko vidū.

Trīs labāko ideju autori tiks pie veicinošām balvām!

       

Kā jau bija ziņots, šogad visa par tirdzniecības vietām iekasētā maksa tika izlietota apstiprinātajam mērķim – Valkas/Valgas skulptūras izgatavošanai un uzstādīšanai uz Latvijas - Igaunijas robežas.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.