08.06.2022
Etnogrāfiskā sēta Ielīcas aicina 20. augustā uz pasākumu ''Svētki Ielīcās''

Prieks, smiekli, jautrība, laime, mīlestība, joki... to visu etnogrāfiskā sēta “Ielīcas” vēlas piedāvāt 2022.gada 20.augusta rīkotajā pasākumā “Svētki Ielīcās” ar Goda teātra izrādes “Bļitka” izrādīšanu. Izrāde “Bļitka” ir asprātīgs priekšnesums Liepājas aktieru Egona Dombrovska un Kaspara Goda izpildījumā, kurā patīkami un viegli alternatīvi pavadīt laiku, uzjautrinoties par mūžīgās tēmas “sievietes no Venēras, vīrieši no Marsa” latviešu versiju.

 

“Ielīcas” vēlas turpināt ikgadēju tradīciju un uz vienu dienu atvērt etnogrāfiskās sētas „Ielīcas” durvis izzinošam, interesantam pasākumam un vienlaikus piedalīties mūsu vēstures saglabāšanā. Katrs, kurš ierodas sētā, nodod caur stāstiem tālāk šo vēstures kripatiņu no mūsu Latvijas.

 

Iepriekšējos divus gadus sēta bija atvērta Lauku ceļotāja “Atvērtās dienas laukos” ietvaros. Katrā reizē sēta tika atvērta ar kaut ko citu, citiem stāstiem, citām aktivitātēm.

 

Šogad, kad cilvēki ir izslāpuši pēc pozitīvām emocijām, vēlamies sarīkot svētkus, lai šajā dienā jebkurš, kurš vēlas gan ar savām ģimenēm, gan ar saviem draugiem, varētu pavadīt vienu skaistu dienu vienā no Latvijas skaistākām vietām.

 

Šajā dienā „Ielīcās” apmeklētājiem tiks piedāvāts:

- tradicionāli spēlfilmas “Pūt vējiņi. Arheoloģija.” izrādīšana rijā;

- saimnieces stāstījums par “Ielīcām”;

- LU TDA “Dancis” uzstāšanās;

- novada amatnieku tirgošanās;

- aktivitātes bērniem;

- Goda teātra izrādes “Bļitka” izrādīšana. Liepājas teātra aktieri.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.