07.01.2016
Viesu nams "Ausmas"
Viesu nams "Ausmas" ir izveidots 300 gadu vecās Omuļu pusmuižas - brūža telpās, kur viesu nams darbojas vairāk kā 10 gadus, uzņemot gan lielus, gan mazus apmeklētājus.
 

Viesu namā "Ausmas"  kamīnzālē ir iespēja uzņemt līdz 40 viesiem, pieejamas 30 gultas vietas 5 numuros. Pieejami arī ēdināšanas pakalpojumi. Slapjā pirts, ar dzīvu uguni uzkarsēti akmeņi un prasmīga pirtnieka pirts rituāls pēc aukstā āra baseina - būs neizmirstams piedzīvojums gan garam , gan dvēselei.  
Pirts telpa ir saglabājusi savu vēsturisko elpu un kompānijai līdz 10 personām būs piemērota arī svētku svinēšanai.  
 

Lauku klusums, sātīga maltīte pie jaukām sarunām par mājas vēsturi un Omuļu muižu un par pašiem – to mūsu viesi ir iecienījuši visvairāk un labprāt vairākkārt atgriežas viesu namā.   
 
 
Viesu nams “Ausmas” piedāvā arī apskatīt lauku sētas dzīvniekus - zirgus, kazas, aitas, trušus, vistas u.c. Pieejamas arī izjādes ar zirgiem. 
Pie mums var nobaudīt pašu ceptu maizi, kūpinājumus, īstu lauku sieru, kā arī iespējams piedalīties šo ēdienu gatavošanas meistarklasēs. 
 

Mūsu Vērtības – dabiskums un atvērtība sadarbībai gan ikdienā, gan atpūtā mūsu apmeklētājiem.
 

Viesu nams atrodas Valka - Rūjiena ceļa posmā, nogriežoties Ērģemē uz Omuļiem vai Igaunijas republiku, mērojot 8 km labajā pusē paveras liela balta pusmuiža.

 
Aicinām sekot līdzi mūsu aktivitātēm gan facebook.com mājas lapā/viesunamsausmas/ , gan mūsu mājas lapā www.ausmas.com  
 
 
Saziņai var izmantot ilze.leicane@gmail.com , 26550790 Ilze, 29234102 Aldis. 

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.