07.01.2016
Viesu nams "Ausmas"
Viesu nams "Ausmas"  ir izveidots 200 gadu vecās Omuļu pusmuižas - brūža telpās, kur viesu nams darbojas vairāk kā 10 gadus,  uzņemot  gan lielus, gan mazus apmeklētājus. 
Viesu namā "Ausmas"  kamīnzālē ir iespēja uzņemt līdz 50 viesiem, pieejamas 30  gultas vietas 5 numuros un ēdināšanas pakalpojumi. Slapjā pirts, ar  dzīvu  uguni uzkarsēti  akmeņi un prasmīga pirtnieka pirts rituāls pēc  aukstā āra baseina  - būs neizmirstams piedzīvojums gan garam , gan dvēselai.  
Pirts telpa ir saglabājusi savu vēsturisko elpu un kompānijai līdz 10 perosnām būs piemērota arī svētku svinēšanai.  

Lauku klusums,  sātīga maltīti  pie jaukām sarunām par mājas vēsturi un Omuļu muižu un par pašiem– to mūsu viesi ir iecienījuši visvairāk un labprāt brauc atkal.    

Viesu nams atrodas Valka - Rūjiena ceļa posmā , nogriežoties Ērģemē uz Omuļiem vai Igaunijas republiku, mērojot 8  km labajā pusē paveras liela balta pusmuiža.
Mūsu Vērtības – dabiskums un atvērtība sadarbībai gan  ikdienā, gan atpūtā  mūsu  apmeklētājiem. Mūsu ikdiena iet kopā  ar  mūsu pamatvērtībām -  lauki, darbs, daba, ēdiens. 
 Aicinām sekot līdiz mūsu aktivitātēm gan facebook.com mājas lapā/viesunamsausmas/ , gan mūsu mājas lapā www.ausmas.com un saziņai var izmantot ilze.leicane@gmail.com , 26550790, 29234102 vai rezervēt nakstmājas caur BOOKING.COM mājas lapu.  

 

 

Atrašanās vieta: Staļi, Ērģemes pagasts

GPS 57o51’59’’ 25o45’29’’
Tālrunis: 29234102, e-pasts: ilze.leicane@gmail.com

Mājas lapa:https://www.ausmas.com/

 

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.